۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7040
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۹
  • 169 بازدید
  • ارسال توسط :

سردار فتحی کاهش تصادفات در جاده های شرق استان تهران در ایام نوروز

ورامین – ابتکار ورامین: فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران گفت: در ایام نوروز شاهد کاهش تصادفات در جاده های شرق استان تهران بودیم. به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز – سردار سیروس فتحی با اشاره به عملکرد مناسب نیروی انتظامی شرق استان تهران در بخش های مختلف اظهار داشت: پلیس های […]

ورامین – ابتکار ورامین: فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران گفت: در ایام نوروز شاهد کاهش تصادفات در جاده های شرق استان تهران بودیم.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز – سردار سیروس فتحی با اشاره به عملکرد مناسب نیروی انتظامی شرق استان تهران در بخش های مختلف اظهار داشت: پلیس های تخصصی و معاونت های نیروی انتظامی شرق استان تهران در ایام نوروز با تمام توان و تجهیز امکانات به خدمت رسانی به مردم و شهروندان پرداختند.

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران افزود: آمار سفرهای نوروزی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران افزایش پیدا کرد و در عین حال میزان تصادفات جاده ای در این محورها نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش روبرو شد.

وی ادامه داد: باید به این نکته توجه داشت که محورهای مواصلاتی شرق استان تهران یکی از پرتردد ترین محورها در ایام نوروز و تعطیلات است به همین خاطر کاهش تصادفات جاده ای در شرق استان تهران نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک موفقیت برای پلیس محسوب می شود.

سردار فتحی در ادامه با تأکید بر این نکته که منطقه انتظامی شرق استان تهران از لحاظ گستره جمعیتی و جفرافیایی از اهمیت بالایی برخوردار است بیان داشت: نیروی انتظامی شرق استان تهران در یکی از پرجمعیت ترین و گسترده ترین مناطق کشور ایجاد شده که به مردم هفت شهرستان ورامین، پیشوا، پاکدشت، قرچک، پردیس، فیروزکوه و دماوند خدمت رسانی می کند.

این مسئول اضافه کرد: مردم این مناطق تا پیش از استقرار نیروی انتظامی شرق استان تهران مجبور بودند برای انجام برخی امور اداری خود به پایتخت یا مناطق دیگر مراجعه کنند که با استقرار این نیرو خدمت بزرگی به مردم شرق استان تهران شد.

وی با اشاره به رشد کشفیات پلیس در بخش های مختلف در ایام نوروز عنوان کرد: با تلاش مأموران نیروی انتظامی شرق استان تهران در بخش های مختلف، کشفیات به دست آمده از قبیل اموال مسروقه، مشوربات الکلی، سلا ح های غیرمجاز و مواد مخدر با رشد قابل توجهی نسبت به مدت مشابه سال گذشته مواجه بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران تأکید کرد: از طرف دیگر با انجام فرهنگ سازی های لازم و افزایش آگاهی مردم، شاهد کاهش وقوع جرم در ایام نوروز نسبت به سال گذشته در منطقه شرق استان تهران بودیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*