۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » مقاله
  • شناسه : 56746
  • ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷
  • 113 بازدید
  • ارسال توسط :
سرمقاله شماره ۳۲ ماهنامه ابرومند
سرمقاله شماره ۳۲ ماهنامه ابرومند

سرمقاله شماره ۳۲ ماهنامه ابرومند

در 19 مهر1400 در جمع نویسندگان نشریه که بودیم در بین سخنرانان نشست پیشنهاد ها و پرسش هایی مطرح شد که به علت ضیق وقت نتوانستم به تمام نظرات و سوالات جواب بدهم و قول دادم در شماره های بعد نشریه نظر خود را بیان کنم تا نویسندگان و عزیزانی که نظر داده بودند مطلع و بهره مند شوند

در ۱۹ مهر۱۴۰۰ در جمع نویسندگان نشریه که بودیم در بین سخنرانان نشست پیشنهاد ها و پرسش هایی مطرح شد که به علت ضیق  وقت نتوانستم  به تمام نظرات و سوالات جواب بدهم و قول دادم در شماره های بعد نشریه  نظر خود را بیان کنم  تا نویسندگان و عزیزانی که نظر داده بودند مطلع و بهره مند شوند .

همچنین توسط خوانندگان نشریه نیز در خصوص مطالب منتشر شده همکاران و این حقیر پیشنهاد هایی ارائه می شد که بعضا در طرح سوال یا پیشنهاد در زمان ومکان خود از طریق تلفن ، واتساپ ، پیامک به اینجانب  و نشریه آبرومند اظهار لطف ومحبت کرده و مارا مورد عنایت خود قرار می دهند که همانطور در زمان خود از آنها  تشکر نمودم ، باز هم در اینجا از همه دوستانی که نشریه آبرومند رامطالعه و پیگیری می کنند و با نظرات خود مارا یاری می نمایند تقدیر و تشکر می کنم .

۱-از بنده درخواست نمودید که به طرف شبکه مجازی برویم و از شبکه مجازی استفاده کنیم

همانطور که میدانید  رسانه نوشتاری سخت تر ، ولی ماندگاری آن بیشتر است و سالها برای مخاطبان و علاقمندانی که  نشریات مکتوب را جمع آوری میکنند می تواند مفید باشد و در آینده هم می توانند از مطالب آن استفاده کنند .

همه ما میدانیم رسانه نوشتاری  ازشبکه مجازی هزینه بیشتری دارد و مشتاقان کمتری دارد ، با این حال دست از سلیقه خود برنداشتیم و رسانه نوشتاری را با همه ی سختی ها دنبال میکنیم.

البته در شبکه های مجازی مانند  تلگرام ، اینستاگرام و واتساپ نیز فعالیت داریم ولی دوستان شهر و منطقه و استان و در کشور قطعا فعال هستند و خوانندگان خود را دارند و بنده و همکاران نویسنده را با رسانه نوشتاری می شناسند .

ما در اینترنت هم پایگاه های خبری مختلف را داریم و اکنون هم سایت ابتکار آنلاین ، رامین نیوز ، آبرومند ، ۳ رسانه دیجیتالی یا اینترنتی در دسترس و در حال فعالیت هستند .

و اگر خداوند کمک کند در آینده نزدیک دو رسانه دیگر یکی نوشتاری (هفته نامه) و دیگری اینترنتی را فعال خواهیم کرد که مورد استفاده خوانندگان و همگان  قرار خواهد گرفت .

۲- درمورد مطالب  انتقادی ،  به ما گوش زد کردند که کمتر می پردازیم.

– جواب :  برای این موضوع در آینده انشالله برنامه داریم و بیشتر به آن خواهیم پرداخت  ،متاسفانه ظرفیت ها خیلی پایین آمده است و تحمل انتقاد در جامعه کم شده است .

۳-از برنامه نشست هم اندیشی نویسندگان استقبال شده بود که انشالله در آینده به این هم اندیشی نویسندگان بیشتر توجه خواهد شد تا از نظرات همکاران در اجرا بیشتر استفاده کنیم .

این راهم بگویم  که سعی شده به جزئیات خیلی نپردازم و بطور کلی به سوالات و پیشنهادات یا نظرات خوانندگان پاسخ دادم ،  در آینده بیشتر پاسخ خواهیم داد چون در اینجا به همین مقدار بسنده می کنیم تا حوصله  شما خواننده عزیز را سر نبریم .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*