۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 3999
  • ۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۸
  • 80 بازدید
  • ارسال توسط :

سرپرست اداره ورزش و جوانان قرچک: تـرویج فرهنگ ایثار اصلی‌ترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی است

قرچک- ابتکارآنلاین: همزمان با هفته دفاع مقدس بشیر عزیزی سرپرست اداره ورزش و جوانان، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش، جعفر کاظمی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نایب مرادی عضو شورای اسلامی شهر از شهرستان قرچک با حضور در منزل شهید والامقام علی‌اصغر فلاح یاد و خاطره‌اش را گرامی داشتند. عزیزی سرپرست اداره […]

قرچک- ابتکارآنلاین: همزمان با هفته دفاع مقدس بشیر عزیزی سرپرست اداره ورزش و جوانان، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش، جعفر کاظمی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نایب مرادی عضو شورای اسلامی شهر از شهرستان قرچک با حضور در منزل شهید والامقام علی‌اصغر فلاح یاد و خاطره‌اش را گرامی داشتند.

عزیزی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک در این دیدار اظهار داشت: همه ما وظیفه داریـم آرمـان‌های والای شهیدان را حفظ کرده و با سربلـندی راه پرافتخار آنها را ادامه دهیم.

وی در ادامه با اشـاره به بینش و بصیـرت شهـیدان گـفـت: شهـدا بـا معرفت عمیقی کـه داشتنـد در دفـاع از میهن اسلامی خود جانـانه در مقــابل دشمن ایستـادگی کـردند و به شهـادت رسیـدند.

عزیزی بـا بیـان اینـکه نشـر ارزش‌های معـنوی با شمـیم عطـر خـون شهـیدان تـأثیر به‌سـزایی در اخـلاق جوانـان دارد، عنوان کرد: تـرویج فرهنگ ایثار و شهادت از اصلی‌ترین ابزار مقابله با تهاجم فرهنگی است.

ایـن مسئـول تصریـح کرد: رسیدگـی به امـورخـانواده‌های شهدا، سـعادت و افـتخار بزرگـی است که بـاید بـا عـشق به خدمتگزاری انجام شود.

وی بیان داشت: هـوشیاری، اخلاص، ایمـان و ولایـت‌مداری شهدا در حفظ خاک میهن اسلامی وصف‌ناپـذیر است و تکـریم شهدا و خانواده‌هـای آنها باید مورد توجه نسل امروز در همه عرصه‌های زنـدگی باشد.

به گزارش فارس، شهید ورزشکار علی اصغر فلاح در طول دوران زندگی خود ورزش را در دستور کار قرار داده بود و در رشته کشتی موفق به کسب مقام‌هایی نیز شده بود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*