۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 6579
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱:۱۲
  • 250 بازدید
  • ارسال توسط :

سفر دکتر ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به گرمسار

گرمسار – ابتکار ورامین: نشست مدیران دستگاههای اجرایی و مدیران بخش تعاون شهرستانهای گرمسار و آرادان با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون،کارو رفاه اجتماعی-مهندس وکیلی استاندار سمنان-حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد امام جمعه گرمسار- کاتب نماینده مردم- طاهری فرماندار شهرستان- افشار نادری فرماندار آرادان و جمعی از مسئولین کشوری و استانی مرتبط در محل سالن […]

گرمسار – ابتکار ورامین: نشست مدیران دستگاههای اجرایی و مدیران بخش تعاون شهرستانهای گرمسار و آرادان با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون،کارو رفاه اجتماعی-مهندس وکیلی استاندار سمنان-حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد امام جمعه گرمسار- کاتب نماینده مردم- طاهری فرماندار شهرستان- افشار نادری فرماندار آرادان و جمعی از مسئولین کشوری و استانی مرتبط در محل سالن امام علی (ع) فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در ابتدای جلسه طاهری فرماندار شهرستان گرمسار ضمن خیر مقدم و سپاسگزاری از حضور وزیر محترم تعاون،کار ورفاه اجتماعی – معاونین و همراهان وهمه حاضرین در جلسه گفتند طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در سفرشان به این دیار”این منطقه دارای مردمی با سطح سواد بسیار بالا و پرتلاش می باشند”.

وی افزود: این شهرستان دارای ۷۰ هزار نفر جمعیت ساکن و ۴۰ هزار نفر جمعیت شناور دانشجو وکارگر از شهرهای همجوار دارد و دارای ۷۰ هزار هکتار منطقه کویری -۵۰ هزارهکتار زمین کشاورزی-پارک ملی – منطقه حفاظت شده -۶ شهرک صنعتی و ۶ تشکل رسمی با ترکیب ۶ ایل و طایفه به جزیره اقوام مشهور است. ۷۰هزار هکتار منطقه کویری که نقش استراتژیکی در تامین امنیت مناطق اطرافش دارد و نزدیکی به پایتخت کشور -ذخایر طبیعی و معدنی –استخراج بیش از ۸۰%نمک کشور-۱۴واحد دانشگاهی و دو حوزه علیمه با بیش از ۱۶هزار نفر دانشجو را از ویژگیهای شاخص شهرستان گرمسار می باشد. با اشاره به اینکه ۵۵% صنعت استان در منطقه گرمسار می باشد و وضعیت اشتغال بکار نیروهای بومی و غیر بومی در نواحی صنعتی و شهرکها گزارش مبسوطی را ارائه دادند.

در ادامه این جلسه نماینده بخش تعاون نیز به اختصار گزارشی از وضعیت تعاونی های شهرستان عنوان نموده و درخواستهای خود را بیان داشتند.

در پایان وزیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی ضمن ایراد سخنانی شهرستان گرمسار را دارای پتانسیل های بالا عنوان داشته و اظهار داشت: یکی از سیاست ها و رویکردهای محوری دولت یازدهم، توجه به قشر محروم جامعه و تلاش برای بهبود شرایط اقتصادی و رفع مشکلات آنان است ایشان در ادامه افزودند: جامعه ای خوشبخت است که روح کار در آن تجلی پیدا کند، زیرا ثروت کشور کار و تلاش است و باید زمینه ارتقای این ثروت را در کشور به خوبی فراهم کنیم.

وی ادامه داد : جامعه ای که نیروی کار را به عنوان عنصر اصلی قلمداد نکرده و به این قشر کم توجهی کند، خوشبخت نخواهد شد وجامعه ای که کارکردن و کارگری در آن ارزش نباشد، مستقل نیست و هیچگاه رنگ خوشبختی را به خود نخواهد دید.

۱۲۰۹۹۰۷- garm1

وی با بیان اینکه مبنای کار دولت تدبیر و امید بر بازخوانی اصول اولیه انقلاب استوار شده، افزود: اصول اولیه انقلاب حرکت به سمت تولید است، جامعه ای که بر پایه استخراج و فروش نفت استوار باشد نیز جامعه خوشبختی نیست.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: انقلاب اسلامی برای ما جامعه تولید محور و ارزشمند بودن کار را به ارمغان آورده و در قانون اساسی که برگرفته از تفکرات و آرمان های والای بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی است، بر تفکر تولید محور در جامعه تاکید شده است در ادامه سفر وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به شهرستان گرمسار مراسم کلنگ زنی مجموعه فرهنگی،ورزشی کارگران ایوانکی و مراسم افتتاح و واگذاری ۴۹ واحد مسکونی معلولین ایوانکی برگزار گردید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*