۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 641
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۰
  • 224 بازدید
  • ارسال توسط :

سلام دوباره ورزشکاران و ورزش دوستان پاکدشت بر شهدا

پاکدشت- رامین نیوز: ۲۲ اسفند روز میعاد با شهدا است روزی که در سراسر کشور با یاد و عطر شهدای گرانقدر ایران اسلامی مترنم شده است. در این روز به فرمان امام خمینی(ره) نهاد بنیاد شهید تاسیس شد. به همین منظور بنیاد شهید انقلاب اسلامی  پاکدشت با همکاری اداره ورزش و جوانان،  پیاده روی بزرگ […]

پاکدشت- رامین نیوز: ۲۲ اسفند روز میعاد با شهدا است روزی که در سراسر کشور با یاد و عطر شهدای گرانقدر ایران اسلامی مترنم شده است. در این روز به فرمان امام خمینی(ره) نهاد بنیاد شهید تاسیس شد. به همین منظور بنیاد شهید انقلاب اسلامی  پاکدشت با همکاری اداره ورزش و جوانان،  پیاده روی بزرگ خانوادگی ایثارگران را برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این همایش جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران با تجمع در پارک بوستان ولایت، مسیر دو کیلومتری تا گلزار شهدای ده امام را پیموده و با حضور در مزار شهدای انقلاب اسلامی  قبور مطهر آن ها را گلباران کردند.

کامران پازوکی رئیس اداره ورزش و جوانان این اقدام را در راستای ترویج فرهنگ ایثارو شهادت دانست و گفت: شهدا حق بزرگی بر گردن ملت دارند و باید به گونه ای عمل کرد که نسل های بعد با اهداف آن ها  و مسیر روشنی که پیموده اند آشنا شوند.

وی به درخشش نام بیش از۴۵۰ شهید بر تارک آسمان پاکدشت اشاره کرد و گفت: دراقدامات فرهنگی و ورزشی که در سال آینده در نظر گرفته ایم بزرگداشت شهدای گرانقدر به خصوص شهدای ورزشکار را مدنظر قرا داده ایم و امیدواریم با همکاری مسئولین دیگر نهادهای متولی در جهت انتشار زندگی نامه شهدا، وصیت نامه ها و خاطرات شهدای پاکدشت
گام های مؤثری تر جهت معرفی شهدای پاکدشت گام های موثری برداریم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*