۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 65492
  • ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش ورامین سال آینده بومی سازی شود
سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش ورامین سال آینده بومی سازی شود

سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش ورامین سال آینده بومی سازی شود

ورامین – آبرومند: فرماندار ویژه ورامین گفت: سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش ورامین سال آینده بومی سازی شود. به گزارش خبرنگار آبرومند – مجید درویشی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش ورامین که با حضور علی عباسی مدیر آموزش و پرورش ورامین و اعضای شورای آموزش و پرورش در سالن جلسات […]

ورامین – آبرومند: فرماندار ویژه ورامین گفت: سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش ورامین سال آینده بومی سازی شود.
به گزارش خبرنگار آبرومند – مجید درویشی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش ورامین که با حضور علی عباسی مدیر آموزش و پرورش ورامین و اعضای شورای آموزش و پرورش در سالن جلسات برگزار شد، اظهار داشت: در سال آینده باید به موضوعات تربیتی و معرفتی توجه بیشتر شود و این امر به جدیت از سوی آموزش و پرورش پیگیری شود چرا که آموزش و پرورش در محور اصلی این موضوع قرار دارد.
وی افزود: توجه به سند تحول بنیادین و بومی سازی آن در مدیریت آموزش و پرورش ورامین باید یکی از اصول و راهکار برای سال آینده قرار گیرد چرا که رهبر معظم انقلاب نیز بر پیشبرد اهداف آموزش و پرورش بر اساس سند تحول بنیادین تاکید دارد.
معاون استاندار تهران از اجرای مدل حکمرانی محله محور از سال آینده در شهرستان ورامین خبر داد و افزود: مدل حکمرانی محله محور از سال آینده در شهرستان ورامین به اجرا خواهد آمد که داری سه محور اساسی می‌باشد که یکی از آنها مدرسه و دو ضلع دیگر مسجد و منزل است؛ هر سه با قرار گرفتن در کنار هم، موضوعات اساسی به ویژه فرهنگی اجتماعی قابل پیگیری و مدیریت است.
درویشی ضمن اشاره به توجه آموزش و پرورش در دولت سیزدهم خاطر نشان کرد: در دولت سیزدهم توجه به آموزش و پرورش در اولویت قرار گرفت که یکی از اقدامات مهم را می‌توان رتبه بندی معلمان دانست که پس از سال‌ها صورت گرفت و به طور کاملاً انجام شد که اکنون نیز در حال پیگیری است.
فرماندار ویژه ورامین تسهیل در امور اداری احداث مدارس خیرساز را مهم دانست و خاطرنشان کرد: احداث مدارس جدید در سطح شهرستان با استفاده از ظرفیت خیران، باید با تسهیل در امور اداری خبرسازان همراه شود و این موضوع توسط اداره آموزش و پرورش قابل پیگیری است.
مجید درویشی عنوان داشت: آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱ اقدامات و فعالیت‌های خوبی انجام داد که باید این اقدامات برای سال آینده باید استمرار داشته باشد و پیگیری شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*