۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 27600
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵
  • 183 بازدید
  • ارسال توسط :
سه مدرسه در دلگان به بهره برداری رسید
سه مدرسه در دلگان به بهره برداری رسید

سه مدرسه در دلگان به بهره برداری رسید

زاهدان- آبرومند: معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: سه مدرسه پنج کلاسه در مناطق محروم شهرستان دلگان به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار ما – مهدی اربابی اظهار داشت: برای راه اندازی این مدارس ۱۲۰ میلیون تومان اعتبار با کمک خیران هزینه شده است.   […]

زاهدان- آبرومند: معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: سه مدرسه پنج کلاسه در مناطق محروم شهرستان دلگان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ما – مهدی اربابی اظهار داشت: برای راه اندازی این مدارس ۱۲۰ میلیون تومان اعتبار با کمک خیران هزینه شده است.

 

وی ادامه داد: افزون بر ۲۰۰ دانش آموز دلگانی با راه اندازی این مدارس از فضای آموزشی استاندارد بهره مند شدند.

 

معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: این استان با توجه به نرخ بالای موالید و جذب بازماندگان از تحصیل همچنان با وجود همه اقدامات مطلوب انجام گرفته در مدرسه سازی به پنج هزار کلاس درس جدید نیاز دارد.

اربابی گفت: از مجموع ۱۸ هزار و ۹۵۴ کلاس درس در سیستان و بلوچستان، ۱۰ هزار و ۵۲۸ کلاس درس نیازمند تخریب، بازسازی و مقاوم سازی است.

به گزارش ایرنا استان سیستان و بلوچستان با وسعتی حدود ۱۸۸ هزار و ۲۲۲ کیلومترمربع (معادل ۱۱٫۵درصد مساحت کشور) و بیش از ۲ میلیون و ۷۷۵ هزار نفر جمعیت پهناورترین استان کشور محسوب می شود.

(منبع خبر: ایرنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*