۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28193
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
  • 135 بازدید
  • ارسال توسط :
شادی جشنواره استانی لبخند در سطح استان تهران گسترش می باید و این نشاط اجتماعی حق مردم است
شادی جشنواره استانی لبخند در سطح استان تهران گسترش می باید و این نشاط اجتماعی حق مردم است

شادی جشنواره استانی لبخند در سطح استان تهران گسترش می باید و این نشاط اجتماعی حق مردم است

پاکدشت – آبرومند: کارشناسان داوری بخش بازبینی دوازدهمین جشنواره استانی تئاتر لبخند صبح روز سه شنبه بیست و یکم خرداد ماه جاری با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت بیش از سی نمایش طنز در قالب لوح فشرده را بازبینی کردند. به گزارش خبرنگار ما – ابراهیم گله دارزاده،مجید ستایش و فرزاد […]

پاکدشت – آبرومند: کارشناسان داوری بخش بازبینی دوازدهمین جشنواره استانی تئاتر لبخند صبح روز سه شنبه بیست و یکم خرداد ماه جاری با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت بیش از سی نمایش طنز در قالب لوح فشرده را بازبینی کردند.

به گزارش خبرنگار ما – ابراهیم گله دارزاده،مجید ستایش و فرزاد شیرنسب داروان بخش بازبینی دوازدهمین جشنواره استانی تئاتر لبخند ،ضمن حضور در اتاق جلسات اداره مذکور،نقطه نظرات خود را در خصوص برگزاری بهتر این رویداد مهم هنری بیان کردند.

 

در همین راستا بهزاد فراهانی دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر استانی لبخند گفت: این رویداد هنری متعلق به کل استان تهران بوده و بنا داریم با برنامه ریزی دقیق نسبت به بهره بردن هنرمندان و مخاطبان تئاتر در سطح استان با همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان -های تهران این شادی را گسترش بدهیم.

 

گفتنی است در این دیدار ابراهیم گله دارزاده عضو هیات بازبینی و کارشناس توانمند عرصه تئاترپیشنهاد داد با برگزاری کارناوال های شادی و عمومیت بخشیدن به این مهم ،مخاطبان بیشتری در سطح شهرستان و نیز استان همراه شوند.

 

همچنین فرزاد شیرنسب عضو دیگر هیات بازبینی و از چهره های هنری و علمی کشور افزودن بخش علمی مانند ایجاد ورک شاپ های هنری در حوزه تئاتر در کنار جشنواره را بسیار موثر دانست و پیشنهاد تشکیل کمیته علمی جشنواره را مطرح کرد که مورد استقبال دست اندرکاران این جشنواره قرار گرفت.

 

همچنین خاطر نشان می شود مجید ستایش هنرمند با سابقه عرصه تئاتر و عضو دیگر هیات بازبینی آثار انجام برنامه های آموزشی ،دعوت از چهره های درخشان تئاتر کشور و استفاده از محضر ایشان برای شرکت کنندگان در جشنواره را بسیار مفید و موثر دانست.

 

خاطر نشان می شود حمید محسن وند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت نیز ضمن استقبال از موارد مطروحه تصریح کرد: با همفکری و برنامه ریزی های انجام شده ،شرایط بهره مندی عموم مخاطبان از تئاتر های منتخب ،تسهیل شده و با دعوت از چهره های هنری شاخص ،اجرای بخش های جنبی متنوع سعی داریم بر بار علمی و هنری این جشنواره اضافه کنیم تا مخاطبان لحظاتی شاد و با نشاط را تجربه کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*