۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 4433
  • ۰۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۴
  • 152 بازدید
  • ارسال توسط :

شبکه توزیع آب شهری در ورامین توسعه یافت

ورامین- ابتکارآنلاین: مجید شکرزاده  گفت: شهرستان ورامین یکی از مناطق مهاجر خیز استان تهران می باشد و این امر باعث شده تا همواره شاهد رشد و توسعه روز افزون بافت شهری و افزایش میزان تقاضای افراد جهت دست یابی به آب شرب سالم و بهداشتی باشیم. وی گفت : همزمان با رشد جمعیت و توسعه […]

ورامین- ابتکارآنلاین: مجید شکرزاده  گفت: شهرستان ورامین یکی از مناطق مهاجر خیز استان تهران می باشد و این امر باعث شده تا همواره شاهد رشد و توسعه روز افزون بافت شهری و افزایش میزان تقاضای افراد جهت دست یابی به آب شرب سالم و بهداشتی باشیم.

وی گفت : همزمان با رشد جمعیت و توسعه فضای شهری در این شهرستان، توسعه شبکه آبرسانی نیز در اولویت برنامه کاری شرکت آب و فاضلاب قرار دارد که این امر با اجرای طرح های مختلف محقق می شود.

شکرزاده افزود: طی یک ماه گذشته بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ متر لوله گذاری در مناطق مختلف شهرستان ورامین انجام شده که طی آن آبرسانی به ساکنان مجتمع های نوساز آفتاب ، نور، مسکن مهر هوشمند و همچنین میدان ولیعصر (عج) ورامین انجام شده و این مناطق به شبکه توزیع آب شهری متصل و از نعمت آب شرب بهداشتی بر خوردار شدند.

وی گفت : تلاش شده تا در اجرای این طرح از لوله هایی با جنس و قطر مناسب استفاده شود تا در صورت نیاز به توسعه منطقه نیازی به تعویض لوله ها وجود نداشته باشد.

شکرزاده با تأکید بر لزوم صرفه جویی در مصرف آب گفت : با وجود قرار گرفتن در فصل پائیز ، کماکان بحران کم آبی در کشور وجود دارد و باید با مصرف بهینه آب ، از این نعمت الهی به درستی حفاظت نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*