۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 918
  • ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۵
  • 176 بازدید
  • ارسال توسط :

شتاب بخشیدن به توسعه کشور نیازمند عزم ملی جهت اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها

فیروزکوه– رامین نیوز: فرماندار فیروزکوه گفت : مشارکت همگانی مردم بطور قطع شرط لازم و ضروری در اجرای صحیح این قانون بوده و در این راه مشارکت آگاهانه مردم باعث خلق حماسه اقتصادی خواهد شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ابوالقاسم مهری اظهار داشت: سال ۹۳ به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی […]

فیروزکوهرامین نیوز: فرماندار فیروزکوه گفت : مشارکت همگانی مردم بطور قطع شرط لازم و ضروری در اجرای صحیح این قانون بوده و در این راه مشارکت آگاهانه مردم باعث خلق حماسه اقتصادی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ابوالقاسم مهری اظهار داشت: سال ۹۳ به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است که این نامگذاری نشان از اهمیت دو موضوع اقتصاد و فرهنگ است.

فرماندار فیروزکوه بیان داشت: عزم ملی همراه با مدیریت جهادی مختص دولت نیست، بلکه همه مردم باید با یک حرکت ملی در راستای تحقق این شعار قدم بردارند.

وی گفت: مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها از روزهای آینده آغاز می‌شود که باید برنامه‌ریزی شود تا اجرای آن با همکاری، هماهنگی و تعامل با مردم با موفقیت انجام گیرد.

مهری عنوان کرد: نباید توسط افراد سودجو سوء‌استفاده‌ای در این زمینه انجام گیرد و دستگاه‌های حمایتی افراد زیر پوشش را راهنمایی کنند و در بحث ثبت‌نام برای افراد نهادهای حمایتی مشکل به وجود نیاید.

وی از آمادگی کامل این شهرستان فیروزکوه برای اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها خبر داد.

فرماندار فیروزکوه به منویات و فرمایش های مقام معظم رهبری در این خصوص اشاره کرد و یادآور شد: اجرای صحیح مرحله دوم هدفمندی یارانه ها و مشارکت درست مردم باعث تحقق حماسه اقتصاد و وجود اقتصادی پویا و مقاوم می شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان ادامه داد: اجرای این طرح باعث ارتقاء وضعیت بهداشت و سلامت جامعه، تولید و اشتغال پایدار در کشور خواهد شد.

فرماندار فیروزکوه افزود: بر اساس زمان‌بندی که سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرده است بر اساس آخرین شماره کد ملی افراد از ۲۰ فروردین ماه به مدت ۱۰ روز ثبت ‌نام انجام می‌شود.

وی گفت: دفاتر پیشخوان دولت، کافی‌نت‌ها، دفاتر پلیس + ۱۰ و دفاتر آ‌ی‌‌سی‌تی روستایی در شهرستان باید آمادگی کامل در راستای اجرای این طرح داشته باشند تا حضور مردم به ویژه روستائیان نیازمند با مشکل مواجه نشود.

این مسئول بیان کرد: بخشداران از طریق دهیاران و شوراهای اسلامی در سطح روستاها افرادی را که نیاز به یارانه نقدی ندارند، توجیه کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*