۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 3112
  • ۰۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۵
  • 138 بازدید
  • ارسال توسط :

شرکت تعاونی دهیاریهای شهرستان پیشوا به ثبت شرکتها رسید

پیشوا – ابتکارآنلاین: بخشدار مرکزی پیشوا از به ثبت رسیدن شرکت تعاونی دهیاریهای شهرستان پیشوا در اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- احمد ملایری گفت: شرکت تعاونی دهیاریهای شهرستان پیشوا تحت شماره ۳۴۲ شناسه ملی ۱۰۱۱۸۲۰۰۱۴۱۰ با موضوع انجام فعالیت های مربوط به دهیاریها و به مدت نامحدود […]

پیشوا – ابتکارآنلاین: بخشدار مرکزی پیشوا از به ثبت رسیدن شرکت تعاونی دهیاریهای شهرستان پیشوا در اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- احمد ملایری گفت: شرکت تعاونی دهیاریهای شهرستان پیشوا تحت شماره ۳۴۲ شناسه ملی ۱۰۱۱۸۲۰۰۱۴۱۰ با موضوع انجام فعالیت های مربوط به دهیاریها و به مدت نامحدود به ثبت رسید.

وی اظهار داشت: تشکیل شرکت تعاونی دهیاریهای شهرستان پیشوا به منظور ساماندهی روستاها در راستای اشتغال زایی و خدمت رسانی بیشتر در زمینه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی است لذا شکل گیری شرکت تعاونی دهیاریها می تواند به توسعه همه جانبه روستاها کمک شایانی کرده و آن را سرعت بیشتری بخشد.

ملایری هدف از تشکیل شرکت تعاونی دهیاریهای شهرستان پیشوا را درآمد زایی، خود کفایی و کاهش هزینه های اجرایی و افزایش کیفیت فنی پروژه ها و به طور کلی مشارکت دهیاریها در بخش عمرانی و خدماتی دانست.

وی تصریح کرد: با راه اندازی این شرکت تعاونی دهیاران می توانند با انجام فعالیت های متعدد اقتصادی وعمرانی از جمله اجرای پروژه های عمرانی متوسط وکوچک روستایی با این کار، گامی موثر در جهت کاهش ونهایتا رفع معضل وابستگی به اعتبارات دولتی بر دارند.

سعید شاهسون، محمد قاسم آبادی، عارف بهمنی، سید جواد طباطبایی و سهیل انارکی به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره وحسن مطهرنیا مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای شهرستان قرچک می باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*