۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 816
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳
  • 150 بازدید
  • ارسال توسط :

شعار سال جدید در دستور کار مدیریت شهری پاکدشت

پاکدشت- رامین نیوز: مهندس داریوش پازوکی شهردار پاکدشت با آرزوی سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و عزت برای ملت بصیر ایران اسلامی و مسئولین نظام به ویژه مسئولین و شهروندان شریف پاکدشتی اظهار داشت: مدیریت شهری پاکدشت  از تمام توان خود در جهت تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری دامت برکاته […]

پاکدشت- رامین نیوز: مهندس داریوش پازوکی شهردار پاکدشت با آرزوی سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و عزت برای ملت بصیر ایران اسلامی و مسئولین نظام به ویژه مسئولین و شهروندان شریف پاکدشتی اظهار داشت: مدیریت شهری پاکدشت  از تمام توان خود در جهت تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری دامت برکاته ابلاغ گردیده است،  در راستای ساختن شهری پویا با مدیریت  جهادی بهره خواهد برد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- وی که در اولین روز کاری سال جدید در جلسه شورای معاونین و رؤ سای سازمانهای شهرداری سخن می گفت:  خدمت با نیت الهی، استقامت در کار، سرعت عمل،خودباوری،خلاقیت، توجه به محرومین ومستضعفین، پرهیز از فساد و انحراف و توجه به کیفیت و قانونمندی را از مؤلفه های مدیریت جهادی ذکر و اعلام کرد کارگروهی در جهت کاربردی کردن مدیریت جهادی در شهرداری تشکیل و به زودی سیاستهای اجرایی به معاونتها و سازمانهای مربوطه ابلاغ خواهد شد.

شهردار پاکدشت، فرهنگ را جزء حیاتی ترین نیاز هر جامعه دانسته و از اهتمام ویژه شورای اسلامی شهر و شهرداری در  راستای ارتقاء فرهنگ شهرنشینی و تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد.

داریوش پازوکی مطالبات روز افزون شهروندان را از مدیریت شهری به حق و آن را فرصت وپشتوانه خوبی برای پویایی مجموعه شهرداری ارزیابی نموده و شهروندان را برای مشارکت در امر مدیریت شهری به یاری طلبیدند.

مهندس پازوکی در بخش دیگری از سخنان خود بر اتمام پروژه های نا تمام، احداث پل غیر همسطح بر روی بزرگراه امام رضا (ع)، احداث پل بر روی کانال مادر، احداث پل بتنی بر روی کانال آب میدان جهاد، بهسازی محوطه کاروانسرای خاتون آباد، اصلاح هندسی خیابان کارخانه ماکارانی و … تاکید کرد.

شهردار پاکدشت تسهیل در امر صدور جواز و نظارت و هدایت ساخت و سازها به سمت اصولی و قانونی را در جلوگیری از اقدامات افراد سودجو مهم دانسته و از شهروندان خواست قبل از هر گونه ساخت و ساز و انتقال سند از شهرداری استعلام نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*