۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی
  • شناسه : 4118
  • ۰۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۸
  • 60 بازدید
  • ارسال توسط :

شمخانی در دیداربا رهبران گروه های فلسطینی: اتحاد کشورهای اسلامی برای مقابله با تهدید رژیم صهیونیستی ضروری است

ابتکارآنلاین: نماینده مقام معظم رهبری و دبیرشورای عالی امنیت ملی، رژیم صهیونیستی را اصلی ترین تهدید جهان دانست و با تاکید بر ضرورت اتحاد کشورهای اسلامی برای مقابله با این تهدید فزاینده، گفت که این تهدید نباید تحت الشعاع موضوعات فرعی دیگر قرار گیرد. به گزارش ایلنا، علی شمخانی که به سوریه سفر کرده است، […]

ابتکارآنلاین: نماینده مقام معظم رهبری و دبیرشورای عالی امنیت ملی، رژیم صهیونیستی را اصلی ترین تهدید جهان دانست و با تاکید بر ضرورت اتحاد کشورهای اسلامی برای مقابله با این تهدید فزاینده، گفت که این تهدید نباید تحت الشعاع موضوعات فرعی دیگر قرار گیرد.

به گزارش ایلنا، علی شمخانی که به سوریه سفر کرده است، عصر سه شنبه در جلسه مشترکی با رهبران گروه های فلسطینی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران حمایت همه جانبه از مقاومت اسلامی در برابر رژیم صهیونیستی را تکلیف دینی و انسانی خود می داند.

وی با اشاره به اقداماتی که از سوی برخی کشورها برای توسعه جریان شیعه هراسی در حال انجام است، خاطرنشان کرد: در حالیکه بسیاری از کشورهای سنی مذهب سیاست سکوت در برابر جنایات ضدبشری رژیم صهیونیستی را در پیش گرفته اند بیشترین حمایت از مردم مظلوم فلسطین از سوی ایران شیعه به عمل آمده است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: پرداخت هزینه سیاسی و امنیتی در قبال حمایت از مقاومت اسلامی را افتخار خود می دانیم و این مسیر را با قدرت ادامه می دهیم.

در ادامه این جلسه رهبران گروه های فلسطینی حاضر، آخرین وضعیت جریان مقاومت در سرزمین های اشغالی فلسطین را تشریح کردند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*