۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 42154
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸
  • 33 بازدید
  • ارسال توسط :
شمیرانات به دلیل جایگاه گردشگری نیاز به تامین زیرساخت ها دارد
شمیرانات به دلیل جایگاه گردشگری نیاز به تامین زیرساخت ها دارد

شمیرانات به دلیل جایگاه گردشگری نیاز به تامین زیرساخت ها دارد

شمیرانات- آبرومند: فرماندار شمیرانات گفت: شمیرانات به دلیل جایگاه گردشگری نیاز به تامین زیرساخت ها دارد. به گزارش خبرنگار ما – سید مهدی ساداتی، صبح سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: همه تصمیمات ما باید در اتاق‌های شیشه‌ای گرفته شود و ما چیزی از مردم و خبرنگاران مخفی نداریم.   ساداتی […]

شمیرانات- آبرومند: فرماندار شمیرانات گفت: شمیرانات به دلیل جایگاه گردشگری نیاز به تامین زیرساخت ها دارد.

به گزارش خبرنگار ما – سید مهدی ساداتی، صبح سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: همه تصمیمات ما باید در اتاق‌های شیشه‌ای گرفته شود و ما چیزی از مردم و خبرنگاران مخفی نداریم.

 

ساداتی با بیان اینکه باید مدیران پاسخگوی خبرنگاران باشند گفت: پاسخگویی بی منت و صریح وظیفه مسئولین است و هیچ کسی محرم تر از خبرنگاران نداریم و نقد منصفانه وظیفه خبرنگاران و پاسخگویی شفاف و صریح وظیفه مدیران است.

 

وی با اشاره به اینکه همراهی مردم و مشارکت آنها سبب موفقیت نسبی در مقابله با ویروس کرونا شده است بیان داشت: امیدواریم که این همکاری‌ها ادامه داشته باشد و بتوانیم کرونا را شکست داده و زنجیره این ویروس را بشکنیم.

 

فرماندار شمیرانات عنوان داشت: در مجموعه نمایندگی عالی دولت در شمیرانات تقاضای ایجاد هماهنگی با خبرنگاران را داریم و در این راستا مجموعه خبری به عنوان اعضا شورای اداری در جلسات حاضر شوند، البته ویروس کرونا تشکیل جلسات را سخت کرده است و پروتکل‌ها حتماً باید رعایت شوند.

 

ساداتی تاکید کرد: ضروری است که خانه مطبوعات شمیرانات راه اندازی شود، هیچ خبرنگاری در شهرستان مزیت خاصی ندارد و همه برای ما یکسان هستند.

 

وی با اشاره به وضعیت شمیرانات گفت: شمیرانات کاستی‌های متعددی دارد و از مسئولان درخواست دارم به دلیل جایگاه گردشگری این شهرستان سعی در ایجاد زیرساخت‌های لازم کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*