۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » همدان
  • شناسه : 60843
  • ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
شهرداری ملایر با اجرای طرح مدرسه سبز به استقبال ماه مهر رفت
شهرداری ملایر با اجرای طرح مدرسه سبز به استقبال ماه مهر رفت

شهرداری ملایر با اجرای طرح مدرسه سبز به استقبال ماه مهر رفت

همدان – آبرومند: طرح توسعه و تکمیل فضای سبز مدارس با عنوان (مدرسه سبز) توسط سبزبانان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر در برخی مدارس این شهر اجرا شد. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – شهردار ملایر از تمهیدات ویژه شهرداری ملایر در طرح «استقبال از مهر ۱۴۰۱» به […]

همدان – آبرومند: طرح توسعه و تکمیل فضای سبز مدارس با عنوان (مدرسه سبز) توسط سبزبانان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر در برخی مدارس این شهر اجرا شد.

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – شهردار ملایر از تمهیدات ویژه شهرداری ملایر در طرح «استقبال از مهر ۱۴۰۱» به مناسبت بازگشایی مدارس خبر داد و اظهار کرد: ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات به شهروندان و به ویژه دانش‌آموزان، تقویت مشارکت مجموعه شهرداری با مراکز آموزشی، توسعه و تکمیل فضای سبز مدارس و زیبایی و طراوت فضای بصری مدارس در آغاز سال تحصیلی جدید از اهداف این طرح است.

 

مجید فرجی تصریح کرد: این طرح در دبیرستان و پژوهشکده سیف‌الدوله، دبستان دخترانه حاج اربابی، دبستان پسرانه ابوذر و دبستان دخترانه- پسرانه سیف‌الدوله ۱و ۲ اجرا شد.

 

وی ادامه داد: طرح مدرسه سبز در آستانه آغاز سال تحصیلی روحی تازه به مدارس می‌بخشد و در قالب این طرح عملیات بازپیرایی و بهسازی فضای سبز، حذف علف‌های هرز، ساماندهی باغچه‌ها و کاشت درختچه، گل‌های دائمی و فصلی توسط سبزبانان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در مدارس انجام می‌شود.

 

فرجی ایجاد فضایی شاد و پرنشاط و همراه با آرامش برای دانش آموزان در سال تحصیلی جدید را از دیگر اهداف این طرح برشمرد و افزود: تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و همسو با شادی آینده‌سازان این مرز و بوم، با نظافت و آراستگی معابر منتهی به مدارس، بهبود سیما و منظر شهری و آماده‌سازی و آراستگی فضای سبز مدارس، خاطرات دلچسب و ماندگاری را در ذهن دانش‌آموزان به یادگار بگذاریم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*