۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 9179
  • ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۵
  • 180 بازدید
  • ارسال توسط :

شهرداری ورامین افتخار تکواندوی ایران تیمی که هویت ورزش ورامین است

ورامین – ابتکار ورامین: موفقیتهای چشمگیر تیم تکواندوی شهرداری ورامین سبب شده تا طی سال های اخیر ملی پوشان زیادی در این تیم حضور پیدا کنند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- شهرستان ورامین طی سال های اخیر با رشد قابل توجهی در رشته های مختلف ورزشی مواجه بوده است و این […]

ورامین – ابتکار ورامین: موفقیتهای چشمگیر تیم تکواندوی شهرداری ورامین سبب شده تا طی سال های اخیر ملی پوشان زیادی در این تیم حضور پیدا کنند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- شهرستان ورامین طی سال های اخیر با رشد قابل توجهی در رشته های مختلف ورزشی مواجه بوده است و این امر زمینه معرفی هر چه بیشتر استعدادها و پتانسیل های این منطقه را در کشور فراهم می سازد.

حضور تیم های ورزشی شهرستان ورامین در لیگ های برتر رشته های مختلف ورزشی نوید بخش آینده ای روشن برای ورزش این شهرستان است و می تواند جوانان مستعد این دیار را به عرصه های ملی و بین المللی معرفی کند.

امروز تیم های متین ورامین در رشته والیبال و تیم تکواندوی شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو به عنوان نماد و هویت ورزشی شهرستان ورامین محسوب می شوند و موفقیت این دو تیم طی سال های اخیر سبب توجه هر چه بیشتر کارشناسان و علاقه مندان به ورزش به پتانسیل و ظرفیت های این دیار شده شده است.

پتانسیل های شهرستان ورامین در رشته تکواندو

به گفته کارشناسان و فعالان ورزشی، شهرستان ورامین سرشار از استعدادهای جوان و جویای نام ورزشی است و در صورت فراهم شدن امکانات و شرائط لازم می توان زمینه موفقیت هرچه بیشتر رشته های مختلف را فراهم آورد.

یکی از تیم هایی که طی سال های اخیر توانسته گام های موثری را در رونق هر چه بیشتر ورزش در شهرستان ورامین بردارد بی شک تیم تکواندوی شهرداری ورامین است.

شهرداری ورامین یکی از پرافتخارترین تیم های تکواندوی ایران

تیم تکواندوی شهرداری ورامین به همت شهرداری و شورای اسلامی این شهرستان برای حضور در بالاترین سطح تکواندو کشور تشکیل شد و از همان سال اول تأسیس خود توانست موفقیت های چشمگیری را به دست آورد.

شهرستان ورامین از سال های گذشته قهرمانان خوبی را در رشته تکواندو پرورش داده بود اما حضور تیم شهرداری در بالاترین سطح تکواندوی ایران زمینه علاقه مندی جوانان به این رشته را بیش از پیش فراهم ساخت.

علاقه مندی جوانان ورامینی برای حضور در عرصه تکواندو

حمایت های شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین از تیم تکواندوی این شهرستان سبب شده تا این تیم هم اکنون به عنوان قدرتمندترین تیم تکواندو باشگاهی ایران شناخته شود که باکسب عناوین قهرمانی در آسیا و کشور یکی از پرافتخارترین باشگاه های ایران نیز باشد.

تیم تکواندوی شهرداری ورامین طی سال های گذشته توانسته به قهرمانی و نائب قهرمانی جام باشگاه های آسیا و دو قهرمانی و یک نائب قهرمانی لیگ برتر باشگاه های کشور برسد به همین خاطر همواره این تیم مدعی کسب عنوان قهرمانی در ایران به حساب می آید.

 ور۱

موفقیت های چشمگیری تیم تکواندوی شهرداری ورامین سبب شده است تا طی سال های اخیر ملی پوشان زیادی در این تیم حضور پیدا کرده و در کنار جوانان مستعد و باتجربه زمینه موفقیت نماینده دیار ۱۵ خرداد در لیگ برتر تکواندو را فراهم آورند.

تیم شهرداری ورامین افتخارات زیادی را برای کشور و شهرستان کسب کرده است

مجید بذرافشان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم تکواندوی شهرداری ورامین اکنون به عنوان هویت ورزشی این شهرستان شناخته می شود که توانسته در عرصه های ملی و بین المللی افتخارات زیادی را برای کشور و شهرستان کسب کند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود: قطعا حضور تیم شهرداری ورامین در بالاترین عرصه تکواندوی کشور، بستر لازم را برای حضور جوانان و نوجوانان در این رشته را فراهم می کند.

شهرداری با هدف حمایت از ورزش شهرستان اقدام به تیمداری کرد

علی حیدریان شهردار ورامین نیز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حمایت شهرداری از ورزش شهرستان اظهار داشت:‌شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین همواره حامی ورزش منطقه بوده و آمادگی خود را برای پیشرفت و ارتقای رشته های مختلف ورزشی اعلام کرده است.

وی افزود: طی سال های اخیر تیم تکواندوی شهرداری ورامین با حمایت شهرداری و شورای اسلامی این شهرستان و به منظور معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های ورزش ورامین، در لیگ برتر تکواندوی باشگاه های کشور حاضر شد و توانست از نام ورامین دفاع کند.

 ور۲

این مسئول ادامه داد: کسب عناوین قهرمانی و نائب قهرمانی در لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا سبب شده تا امروز تیم تکواندوی شهرداری ورامین به عنوان یک تیم موفق ورزشی شناخته شود.

حیدریان متذکر شد: امروز نیز شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین باشگاه فرهنگی ورزشی را تشکیل داده تا در زمینه ورزشی با برنامه ریزی بهتر و منسجم تر برای ارتقا و گسترش ورزش شهرستان تلاش شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*