۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 2370
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۲
  • 177 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار جدید آبعلی معارفه شد

دماوند – رامین نیوز: در مراسمی با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری، فرماندار شهرستان دماوند، بخشدار رودهن و مردم شهر آبعلی، ایرج زاهدی به عنوان شهردار جدید آبعلی معرفی شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – فرماندار شهرستان دماوند در این مراسم گفت: شهر آبعلی مدتی از فقدان شهردار رنج می برد که امروز به […]

دماوند – رامین نیوز: در مراسمی با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری، فرماندار شهرستان دماوند، بخشدار رودهن و مردم شهر آبعلی، ایرج زاهدی به عنوان شهردار جدید آبعلی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – فرماندار شهرستان دماوند در این مراسم گفت: شهر آبعلی مدتی از فقدان شهردار رنج می برد که امروز به همت شورای این شهر، معاون عمرانی استاندار و دیگر مسئولان استانداری امروز شاهد معرفی شهردار هستیم و امیدواریم مردم این شهر بتوانند هرچه بیشتر از خدمات مطلوب شهری بهره مند شوند.

ناصر محمودی فرد تعامل بین شورا و شهردار را تضمین کننده موفقیت در مدیریت شهری دانست و افزود: تعامل شورای اسلامی و شهردار اگر طبق ضوابط و مقررات موجود باشد و آنان با همدلی به فکر حل مشکلات مردم باشند می توانند دوره موفقیت آمیزی را در توسعه شهری و خدمات رسانی به مردم ایجاد نمایند.

114

وی خاطرنشان کرد: اکنون که چندین دوره از حضور شوراها در مدیریت شهری می گذرد باید از تجربیات گذشتگان بهره گرفت و با شناسایی نقاط ضعف و قوت آنان و همکاری همه دستگاه ها و مدیران شهرستانی به فکر ایجاد تحول در خدمت رسانی به مردم بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند نقش شوراها را حضور مستقیم مردم در مدیریت شهری و روستایی دانست و بیان داشت: وقتی شوراها مبتنی بر اراده مردم شکل میگیرد یعنی مردم حضور مستقیمی در مدیریت شهری و روستایی دارند، این اراده باید در خدمت مردم باشد و شورا باید ارتباط خود را با مردم حفظ کند چراکه حمایت مردم باعث موفقیت شورا خواهد شد.

فرماندار شهرستان دماوند وجود مردمی مومن و دلسوز و آمادگی آنان برای حضور و همکاری با مدیریت شهری، در شهر آبعلی را یک فرصت دانست و اظهار داشت: شهرداری و شورا باید از این فرصت به صورت مطلوب استفاده کند.

b34

محمودی فرد تصریح کرد: شهردار جدید با استفاده از تجربیات گذشته و تعامل بهتر و بیشتر با شورا و مردم و همچنین از استعدادها و توانایی های خود سعی کند مدیریت مفیدی را برای شهر آبعلی داشته باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*