۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 2255
  • ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۰
  • 158 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار جوادآباد تمام توان خود را برای حل مشکلات شهروندان بکار می گیریم

ورامین – رامین نیوز: شهردار جوادآباد در حاشیه بازدید میدانی از شهر جوادآباد گفت: تمام توان خود را برای حل مشکلات شهروندان بکار می گیریم. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – مهدی کچویی در این بازدید ضمن تبریک ماه رجب و فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: شهرداری جوادآباد تمام توان خود را […]

ورامین – رامین نیوز: شهردار جوادآباد در حاشیه بازدید میدانی از شهر جوادآباد گفت: تمام توان خود را برای حل مشکلات شهروندان بکار می گیریم.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – مهدی کچویی در این بازدید ضمن تبریک ماه رجب و فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: شهرداری جوادآباد تمام توان خود را برای حل مشکلات مردم و خدمت رسانی به این عزیزان گذاشته است.

وی با بیان اینکه در این مدت کوتاه مدیریت اینجانب مشکلات متعددی از سر راه برداشته شده است، اظهار داشت: امیدواریم با رفع مشکلات در حوزه های مختلف و کسب درآمد پایدار برای مجموعه شهرداری، مشکلات پیش رو را با درایت و تدبیر حل کنیم.

شهردار جوادآباد گفت: مسائل و مشکلات شهر در جلسه شورای معاونین و مشاورین بررسی و در جهت رفع  مشکلات مجموعه شهرداری اقدام لازم قرار خواهد گرفت.

وی خواستار مشارکت بیشتر مردم در جهت توسعه و پیشرفت این شهر شد و خاطر نشان کرد: همراهی مردم با مجموعه مدیریت شهری در راستای توسعه و آبادانی شهر بسیار مهم است.

کچویی ضمن تقدیر از فرماندار وی دیگر مسئولین شهرستان ورامین خواستار توجه بیشتر به این بخش شد و افزود: امیدواریم در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان و استان نگاه ویژای به بخش و شهر جوادآباد  شود تا شاهد رفع مشکلات مردم این منطقه باشیم.

شهردار جوادآباد با اشاره به اینکه  کارمندان شهرداری توجه ویژه به خدمات رسانی به مردم دارند، تصریح کرد: کار و تلاش شبانه روزی مجموعه شهرداری برای پاسخگویی به مطالبات و نیازهای شهروندان را باید شرط لازم و اصلی مدیریت شهری دانست و برای جلب رضایت حداکثری شهروندان تلاش کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*