۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 1083
  • ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۳
  • 125 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار جوادآباد جشنواره سنتی و آیینی هفته فرهنگ جواد آباد برگزار می شود

ورامین – رامین نیوز: شهردار جوادآباد از برگزاری جشنواره سنتی و آیینی هفته فرهنگ جوادآباد در این شهر خبر داد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جلسه برگزاری جشنواره سنتی و آیینی هفته فرهنگ جواد آباد با حضور سید رضا طباطبایی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین، مهدی کچویی شهردار جوادآباد، اعضای شورای اسلامی شهر جوادآباد، بختیاری […]

ورامین – رامین نیوز: شهردار جوادآباد از برگزاری جشنواره سنتی و آیینی هفته فرهنگ جوادآباد در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جلسه برگزاری جشنواره سنتی و آیینی هفته فرهنگ جواد آباد با حضور سید رضا طباطبایی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین، مهدی کچویی شهردار جوادآباد، اعضای شورای اسلامی شهر جوادآباد، بختیاری بخشدار جوادآباد، ژاله نیا رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ورامین، حسین النچری رئیس آموزش و پرورش بخش جوادآباد و دیگر اعضا در سالن اجتماعات شهرداری جوادآباد برگزار شد.

مهدی کچویی در این مراسم با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام “سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی” و مساله مهم فرهنگ اشاره کرد و گفت:  فرمایش “مقام معظم رهبری” در حوزه فرهنگ نصب العین مجموعه شهرداری قرار دارد و با مشارکت اعضای شورای شهر و مردم فهیم شهر جوادآباد شاهد رشد و تعالی حوزه فرهنگ در کنار اقتصاد در این شهر باشیم.

وی با بیان اینکه همواره فرهنگ غنی ایران اسلامی  مورد هدف دشمنان بوده است، افزود: مسئله اقتصاد و فرهنگ را نمی توان با مدیریت عادی اداره کرد و بنا به گفته مقام معظم رهبری این دو موضوع مهم نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی مسئولان و مردم هستند

جلسه شهردار جوادآباد - جشنوار آیین سنتی3

شهردار جوادآباد اظهار داشت: آنچه در این هفته فرهنگی از سوی هنرمندان و مردم همیشه در صحنه جوادآباد در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد، شمایی از دریای فرهنگ، هنر و تمدن مردم این بخش است.

کچویی خاطر نشان کرد: فرهنگ، هنر و تمدن مجموعه ی راه‌هاى زندگى است، زیرا فرهنگ هر جامعه تعیین مى‌کند که افراد چگونه احساس کنند، چه رفتارى داشته باشند و ادارک آنها چگونه است.

وی گفت: برگزاری جشنواره سنتی و آیینی جوادآباد با حضور هنرمندان فرصتی است تا بار دیگر دستاوردهای فرهنگی و هنری این شهر را که متاثر از فرهنگ و هنر غنی ایرانی و اسلامی می باشد به نمایش بگذاریم.

شهردار جوادآباد در پایان این جلسه گفت: این جشنواره در اواسط اردیبهشت ماه به مدت ۴ روز در شهر جوادآباد با برنامه های  مختلفی مانند تور گردشگری از نقاط آثار باستانی این بخش، شتر سواری، اجرای برنامه های محلی توسط عشایر با عنوان سیاه چادر، غذاهای سنتی، صنایع دستی، موسیقی محلی و … برگزار می شود.

لازم به ذکر است، همچنین شهرداری جوادآباد در نظر دارد در این هفته فرهنگی میزبان معاونت عمرانی استاندار و شهرداران استان تهران در این بخش باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*