۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 7524
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۴۹
  • 124 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار دماوند از شورای اسلامی شهر تقدیر کرد

دماوند – ابتکار ورامین: این مراسم که همزمان با جشن روز جهانی کار و کارگر در سالن پذیرایی نگین برگزار شد، شهردار دماوند با اهداء لوح و هدیه ایی از “غلامرضا ذبیحی”، “مصطفی آقایی”، “علی نوروز قزوینی”، “حسین بختیاری”، “مهندس شاهرخ حاجی”، “مجید خدابخش” و “ابوذر نادری”، هفت عضو شورای اسلامی شهر دماوند تقدیر و […]

دماوند – ابتکار ورامین: این مراسم که همزمان با جشن روز جهانی کار و کارگر در سالن پذیرایی نگین برگزار شد، شهردار دماوند با اهداء لوح و هدیه ایی از “غلامرضا ذبیحی”، “مصطفی آقایی”، “علی نوروز قزوینی”، “حسین بختیاری”، “مهندس شاهرخ حاجی”، “مجید خدابخش” و “ابوذر نادری”، هفت عضو شورای اسلامی شهر دماوند تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی شهرداری دماوند – صفری در این لوح آورده است: سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ایران و در راستای احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران نهادی به نام شورای اسلامی در این کشور شکل گرفت.

مشورت یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری هاست. بنا به فرمایش پیامبر اعظم (ص) « هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند».

این روز با شکوه را به اعضای محترم شورای شهر دماوند که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر تلاش دارید و با امانت، کفایت، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید که در سایه عنایات پروردگار منان و توجهات حضرت ولیعصر(عج) پیروزیتان مدام و بهروزیتان مستدام باشد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*