۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 7620
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۵
  • 174 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار دماوند از معلم خویش تقدیر کرد

دماوند – ابتکار ورامین: شهردار دماوند در همایش بزرگداشت مقام معلم که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند و نیز اداره آموزش و پرورش شهرستان در سالن ورزشی شهدا برگزار شد، از معلم کلاس اول خویش به پاس زحمات و تلاش هایش تقدیر و تشکر کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از […]

دماوند – ابتکار ورامین: شهردار دماوند در همایش بزرگداشت مقام معلم که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند و نیز اداره آموزش و پرورش شهرستان در سالن ورزشی شهدا برگزار شد، از معلم کلاس اول خویش به پاس زحمات و تلاش هایش تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی شهرداری دماوند – صفری در این لوح آورده است: به راستی آیا کلامی هست که تاب ثنای ایثار شما آسمانیان رابیاورد؟ کدامین روز ، روز تو نیست وکدامین لحظه است که از شمیم تو
عطر آگین نباشد…

به راستی آیا قلمی را می شناسید که با کلک خیال ، شکوه ایثار خاموش معلم را که در بستر رویش های مکرر آدمی و درگسترده ی تاریخ مکتوب بشریت هماره چون نگینی زرین درخشیده است به تصویر آورد؟

کدام خامه را طاقت تصویر خورشید است ؟…

معلم گرانقدر جناب آقای ماشاالله رضایی

آنچه از بن جان می آید آن است که از صمیم قلب از همکاری صادقانه وکوشش خالصانه ی شما در راستای هدایت و ارشاد نسلی سرافراز، تقدیر و تجلیل نمایم و صمیمانه ترین سپاس های خود را به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره ی جان آبیاری می نمایید نثارتان کنم.

آرزومندم ؛ ذات اقدس احدیت شما خوبان را که درمسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان ساز اسلام،از جان مایه می گذارید در کنف الطاف خاصه ی خویش قرار دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*