۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 58068
  • ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۷
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :
شهردار گناباد استعفا داد/ شهردار جدید معرفی شد
شهردار گناباد استعفا داد/ شهردار جدید معرفی شد

شهردار گناباد استعفا داد/ شهردار جدید معرفی شد

خراسان رضوی – آبرومند: رئیس شورای اسلامی شهر گناباد با تأیید خبر استعفای شهردار گناباد، از معرفی شهردار جدید خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – حمید زارع حسینی شهردار گناباد امروز دوشنبه ۶ تیر ماه درخواست استعفای خود را تقدیم شورای اسلامی شهر گناباد کرده و این استعفا از […]

خراسان رضوی – آبرومند: رئیس شورای اسلامی شهر گناباد با تأیید خبر استعفای شهردار گناباد، از معرفی شهردار جدید خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – حمید زارع حسینی شهردار گناباد امروز دوشنبه ۶ تیر ماه درخواست استعفای خود را تقدیم شورای اسلامی شهر گناباد کرده و این استعفا از طرف اعضای شورای اسلامی شهر گناباد پذیرفته شد.

 

رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر شهر گناباد در ویدئویی که در یکی از کانال‌های خبری محلی از وی منتشر شده است علت استعفای شهردار سابق گناباد را مشکلات و گرفتاری‌های شخصی وی ذکر کرده است.

 

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری گناباد، پس از استعفای حمید زارع حسینی از سمت شهردار گناباد و موافقت اعضای شورای اسلامی شهر گناباد با این درخواست، ظهر امروز مراسم تودیع زارع حسینی و معرفی سرپرست شهرداری گناباد در محل سالن کنفرانس شهرداری گناباد برگزار شد.

 

در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس زارع حسینی در طول دوران خدمت به عنوان شهردار گناباد، طی حکمی مهندس حسن‌زاده به عنوان سرپرست شهرداری گناباد منصوب شد.

 

گفتنی است در فاصله‌ای کوتاه و پس از تعیین سرپرست شهرداری گناباد، با اکثریت آراء اعضای شورای اسلامی شهر گناباد ( ۵ رأی موافق )، دکتر نجاری، رئیس سابق مجتمع آموزش عالی گناباد، به عنوان شهردار گناباد انتخاب و به استانداری خراسان رضوی معرفی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*