۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 7878
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۸
  • 133 بازدید
  • ارسال توسط :

شهرک صنعتی قرچک قابلیت تبدیل شده به منطقه ویژه اقتصادی را دارد

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار قرچک گفت: شهرک صنعتی قرچک به دلیل برخورداری از قابلیت های زیرساختی مناسب ظرفیت تبدیل شدن به منطقه ویژه اقتصادی را دارد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک – علی صادقی با بیان زمانی که از توسعه اقتصادی درهرمنطقه سخن به میان می آید […]

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار قرچک گفت: شهرک صنعتی قرچک به دلیل برخورداری از قابلیت های زیرساختی مناسب ظرفیت تبدیل شدن به منطقه ویژه اقتصادی را دارد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک – علی صادقی با بیان زمانی که از توسعه اقتصادی درهرمنطقه سخن به میان می آید بایستی به زیرساخت های آن نیز توجه لازم شود، اظهارداشت: خوشبختانه شهرستان قرچک با دارا بودن ظرفیت های همچون نیروهای انسانی، شهرک صنعتی، نزدیکی این منطقه مهم اقتصادی به پایتخت و بازار مصرف، همجواری با راه آهن سراسری تهران – مشهد و زیرساخت های منحصر به فرد و تامین آب ، برق ، گاز و تلفن مورد نیاز صنایع برخوردار کرده است.

وی افزود: با وجود آن که احداث شهرک صنعتی ۸۰۰ هکتاری قرچک در سال ۱۳۸۳ به تصویب هیات دولت رسیده بود ولی عملیات اجرایی این طرح در زمینه تملک اراضی، تغییر کاربری، تامین زیرساخت های لازم و طراحی شهرک بیش از ۱۰ سال به طول انجامید.

صادقی با اشاره به اینکه خوشبختانه با حمایت های دولت تدبیر و امید زمینه احداث این شهرک صنعتی با سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهرستان قرچک، فراهم شد، گفت: با رفع مشکلات زیرساختی، اراضی این شهرک آماده واگذاری به سرمایه گذاران بخش خصوصی شد.

وی تاکید کرد: با انجام کارهای مطالعاتی احداث مسیرهای دسترسی، تامین گاز، تامین ۳۰ لیتر در ثانیه آب مورد نیاز و اجرای پست ۶۳ هزار کیلووات برق، اراضی این شهرک صنعتی آماده واگذاری و تا کنون ۲۰ پرونده برای متقاضیان نیز تشکیل و ۷۴ واحد صنعتی و صنفی مکان یابی در این شهرک صنعتی به توافق رسیده اند که به زودی کار استقرار آنان انجام می شود.

فرماندار قرچک افزود: در این شهرک صنعتی صنایعی نظیر واحدهای فلزی، شیمیایی، برق والکتریک ، کانی غیر فلزی، صنایع غذایی و نساجی و اصناف تولیدی و صنایع تبدیلی نیز دیده شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*