۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی
  • شناسه : 27696
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
  • 163 بازدید
  • ارسال توسط :
شورا در انتصاب مدیران شهرداری حق نظارت دارد
شورا در انتصاب مدیران شهرداری حق نظارت دارد

شورا در انتصاب مدیران شهرداری حق نظارت دارد

همدان – آبرومند: نایب رئیس شورای شهر همدان بابیان اینکه شورا در انتصاب مدیران شهرداری حق نظارت دارد، گفت: شورای شهر همدان حق دخالت در عزل و نصب مدیران شهرداری را ندارد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – حمید بادامی نجات در پاسخ به این سؤال که آیا شورای شهر حق دخالت […]

همدان – آبرومند: نایب رئیس شورای شهر همدان بابیان اینکه شورا در انتصاب مدیران شهرداری حق نظارت دارد، گفت: شورای شهر همدان حق دخالت در عزل و نصب مدیران شهرداری را ندارد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – حمید بادامی نجات در پاسخ به این سؤال که آیا شورای شهر حق دخالت در انتخاب مدیران شهرداری را دارد یا نه؟ عنوان کرد: بر اساس قانون شهردار این اختیار را دارد که مدیران شهرداری را بر اساس صلاحدید خود انتخاب کند اما در صورت عملکرد ضعیف هر یک از آن‌ها شورای شهر شهردار را مسئول و به او تذکر می‌دهند.

 

وی ادامه داد: طی جلسات، امیر فتحیان نسب شهردار منطقه یک به سمت معاون شهرسازی و معماری شهردار همدان منسوب شد که به این تصمیم شهردار احترام گذاشته اگرچه وی در حوزه سرمایه گزاری منطقه ۱ به‌خوبی عمل‌نکرده و انتقاداتی بر او وارد است.

 

بادامی نجات تصریح کرد: با توجه به تجربه فتحیان نسب در حوزه شهرسازی امید داریم که بتواند وظایف خود را در سمت جدید به‌خوبی انجام داده که البته ایشان در برخی از پروژه‌ها ازجمله پیاده راه‌سازی اقدامات قابل‌توجهی را انجام داده که قابل دفاع است.

 

وی خاطرنشان کرد: در تخصص مدیریت فتحیان نسب شکی نیست اما در صورت ایجاد خلل و یا مشکلی از سوی مدیران شهرداری ابتدا شهردار باید پاسخگو باشد و در حال حاضر شورای شهر اعتراضی درزمینه این انتصابات ندارد.

 

بادامی نجات در رابطه با عملکرد شهردار منطقه ۳ نیز اضافه کرد: برخی از مناطق چون حواشی شهر مورد توجه مدیران شهرداری و شورای شهر است به همین علت این مناطق باید ازلحاظ تأمین امکانات مشکلی نداشته باشد.

 

وی یادآور شد: با توجه به وضعیت اقتصادی و برخی از محدودیت‌ها نمی‌توان انتظاری را که از انجام پروژه‌ها در مناطق داشت به‌خوبی انجام شود و به همین علت منطقه ۳ ازلحاظ عمرانی کمی ضعیف عمل کرده است.

 

نایب رئیس شورای شهر همدان با تأکید بر اینکه وضعیت منطقه ۳ باید سامان یابد، مطرح کرد: این منطقه از لحاظ ساخت پروژه‌ها و درآمد باید تقویت شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*