۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1513
  • ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱
  • 119 بازدید
  • ارسال توسط :

شورا نشان دهنده اهتمام نظام به مجموعه متنوع فکرهاست

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: شورا نشان دهنده اهتمام نظام جمهوری اسلامی ایران به مجموعه متنوع فکرها و دیدگاه ها در اداره امور کشور است. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی به همراه حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک ظهر امروز به مناسبت “نهم اردیبهشت سالروز بزرگداشت شوراها” در جمع […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: شورا نشان دهنده اهتمام نظام جمهوری اسلامی ایران به مجموعه متنوع فکرها و دیدگاه ها در اداره امور کشور است.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی به همراه حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک ظهر امروز به مناسبت “نهم اردیبهشت سالروز بزرگداشت شوراها” در جمع اعضای شورای اسلامی شهر قرچک حضور یافت و از تلاش آنها تقدیر بعمل آورد.

وی افزود: مشورت یکی از ارکان مهم سلامت در تصمیم گیری هاست و بنا به فرمایش پیامبر اکرم(ص) هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند و به گفته مقام معظم رهبری، اصل ایجاد شوراهای اسلامی شهر و روستا در قانون اساسی، اهتمام نظام جمهوری اسلامی ایران به مجموعه متنوع فکرها، مشورت ها و دیدگاه ها در اداره امور کشور است و این موضوع، نقطه مقابل نظام های ارتجاعی و استبدادی محسوب می شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک بیان داشت: شوراهای اسلامی در بالا بردن سطح مشارکت عمومی در جامعه تأثیرگذار بوده اند و به عنوان یکی از ارکان مهم تصمیم گیری و نظارت بر مسائل شهری و روستایی محسوب می شوند که می توانند در جهت تعامل و همکاری در برنامه ها و تسهیل سازی امور نقش بی بدیل داشته باشند.

وی اضافه کرد: اعضای شوراهای اسلامی چه در شهر و چه در روستا باید از فرصتی که برای خدمت رسانی به مردم در اختیار آنها گذاشته شده نهایت استفاده را ببرند و طی مدت فعالیت خود آثار ماندگاری در ذهن مردم به یادگار بگذارند.

صادقی گفت: عمران و آبادانی شهرستان قرچک منوط به همکاری و همدلی تمام مسئولان به خصوص اعضای شورای اسلامی با سایر ادارات و ارگانهاست. به طور حتم همکاری این نهاد با سایر ادارات شهرستان، خشنودی مردم قرچک را در پی دارد و موجب بهره مندی آنان از خدمات بیشتر خواهد شد.

این مقام مسئول با تقدیر از تلاش شوراهای اسلامی شهر و روستاهای قرچک، این روز را به اعضای شورا تبریک گفت و برای افراد آرزوی توفیق کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*