۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 932
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۵
  • 160 بازدید
  • ارسال توسط :

صادقی تأکید کرد توسعه کشور نیازمند عزم ملی است/ ضرورت ایجاد نهضت انصراف از دریافت یارانه

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به اینکه برای پیشرفت کشور باید هر شخصی از خود شروع کرده و گذشت کند، تأکید کرد: توسعه کشور نیازمند عزم ملی و مدیریت همگانی است. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در نشست اطلاع رسانی ستاد هدفمندی یارانه ها که با حضور معاونان فرماندار، […]

قرچک رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به اینکه برای پیشرفت کشور باید هر شخصی از خود شروع کرده و گذشت کند، تأکید کرد: توسعه کشور نیازمند عزم ملی و مدیریت همگانی است.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در نشست اطلاع رسانی ستاد هدفمندی یارانه ها که با حضور معاونان فرماندار، هوشنگ کولیوند مدیر آموزش و پرورش و معاونان وی، حسین ابویسانی مدیر روابط عمومی فرمانداری و مدیران مدارس شهرستان قرچک در سالن ملائک برگزار شد، افزود: اقتصاد کشور ما اقتصاد درون زا نیست و متأسفانه همین امر موجب می شود تا با کوچکترین تحریم متضرر شویم، اینکه مقام معظم رهبری مدیریت جهادی را مطرح کردند به این معناست که هر شخص برای پیشرفت کشور باید از خود شروع کند؛ در این مملکت هیچ اتفاق خاصی در حوزه اقتصاد رخ نمی دهد مگر اینکه همه دست به دست هم دهند.

صادقی3

ضرورت ایجاد نهضت انصراف از دریافت یارانه

وی یادآور شد: بایستی نهضت انصراف از دریافت یارانه در کشور راه اندازی شود و برکات این اقدام نیز با کاهش تورم در آینده مشاهده می شود. اگر عزم ملی در حوزه اقتصاد وجود نداشته باشد تا سالهای سال عدم تعادل های اقتصادی از کشور رخت برنخواهند بست.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک گفت: اگر خواهان آبادانی و توسعه کشور هستیم باید از خود گذشت کنیم زیرا بیگانه برای این کشور دل نخواهد سوزاند، فرهنگیان با طرح این مباحث در مدارس که بنیان های اساسی جامعه محسوب می شوند، می توانند به دولت کمک شایانی کنند.

اتلاف انرژی در کشور بالاست!

وی با اظهار تأسف از اتلاف انرژی در کشور ادامه داد: در کشور برای یک واحد تولیدی ۵ تا ۶ برابر استاندارد جهانی انرژی مصرف می شود، وسایل نقلیه موجود نیز چهار برابر دنیا قیمت دارند ولی فاقد کیفیت هستند زیرا انرژی اینجا ارزان بوده و متأسفانه تولیدکنندگان نیز دنبال این نیستند که از تکنولوژی بهتری استفاده کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه گذشت از ۵ درصد رفاه و هزینه های غیرضروری مشکلی در زندگی افراد غیر نیازمند ایجاد نمی کند، گفت: دولت در حال حاضر با کسری بودجه مواجه است، انصراف از دریافت یارانه دست دولت را برای رسیدگی بیشتر به اقشار کم درآمد بازتر می کند و پروژه های عمرانی متوقف نیز روی روال می افتند.

گفتنی است در پایان این نشست فرهنگیان سئوالات خود را پیرامون چگونگی اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها از جمله فرهنگسازی در حوزه مصرف بهینه انرژی، اعتمادسازی بین مردم و مسئولان، انتقادات در خصوص توزیع سبد کالا و … را مطرح کردند که فرماندار به هر یک از سئوالات پاسخ گفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*