۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 2517
  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۶
  • 199 بازدید
  • ارسال توسط :

صادقی خبرداد: آمادگی کامل شهرستان قرچک برای برگزاری مراسم ارتحال امام (ره)

قرچک-خبرنگار رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک از آمادگی شهرستان قرچک برای هر چه باشکوه برگزار شدن مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) خبر داد. علی صادقی در جمع خبرنگاران به تبیین ابعاد شخصیت عرفانی و سیاسی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) پرداخت و افزود: از مهم […]

قرچک-خبرنگار رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک از آمادگی شهرستان قرچک برای هر چه باشکوه برگزار شدن مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) خبر داد.

علی صادقی در جمع خبرنگاران به تبیین ابعاد شخصیت عرفانی و سیاسی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) پرداخت و افزود: از مهم ترین عوامل پیروزی انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران و تداوم آن ، عنصر رهبری فرزانه  با نام امام خمینی(ره)  بود.

وی ادامه داد: زحمات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس امروز باعث سربلندی و عزت مردم ایران اسلامی  در دنیا و کشورهای اسلامی شده است.

فرماندار قرچک با بیان اینکه امروز اندیشه‌های ناب و حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی در جهان طنین‌انداز شده است، افزود: در سالی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است، رسالت ستاد های بزرگداشت امام خمینی(ره) نیز برای شناساندن این شخصیت بزرگ به‌ عنوان الگویی برتر که رهنمودهایش موجب صدور انقلاب به سایر کشورها و بیداری اسلامی شد، سنگین‌تر است.

صادقی اظهار داشت: باید با برگزاری برنامه‌های مختلف در روزهای ۱۴و ۱۵خرداد در هر چه با شکوه برگزار شدن برنامه‌های این روز تلاش کنیم که در این راستا کمیته‌هایی با هدف برگزاری برنامه‌های این روز تشکیل شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک افزود: همچون سنوات گذشته مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان با حضور در مراسم ۱۴ خرداد در حرم مطهر امام راحل ، ضمن تجدید میثاق با آرمانهای والای معمار کبیر انقلاب با مقام عظمای ولایت میثاقی دوباره خواهند داشت.

ایشان در پایان با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای برگزاری مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) گفت: امسال نیز مانند سال های گذشته، برنامه ریزی مناسبی برای برگزاری با شکوه و در شان و منزلت آن یار سفر کرده انجام شده است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*