۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » یزد
  • شناسه : 63981
  • ۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۰
  • 24 بازدید
  • ارسال توسط :
صدور ۱۸ مجوز کاریابی در استان یزد از ابتدای امسال
صدور ۱۸ مجوز کاریابی در استان یزد از ابتدای امسال

صدور ۱۸ مجوز کاریابی در استان یزد از ابتدای امسال

یزد – آبرومند: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از صدور ۱۸مجوز موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی از ابتدای سال تاکنون در این استان خبر داد. به گزارش خبرنگار آبرومند – «محمدرضا فلاحتی» در این رابطه گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۸ مجوز فعالیت موسسه مشاوره شغلی و کاریابی […]

یزد – آبرومند: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از صدور ۱۸مجوز موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی از ابتدای سال تاکنون در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – «محمدرضا فلاحتی» در این رابطه گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۸ مجوز فعالیت موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی داخلی در استان صادر شده است.

وی بیان کرد: در حال حاضر تعداد ۵۰ مرکز کاریابی دارای مجوز در استان در حال فعالیت هستند که از این تعداد ۳۴ مرکز به صورت فیزیکی، ۷ مرکز به صورت فیزیکی– الکترونیکی و ۹ مرکز به صورت صرفا الکترونیکی فعالیت دارند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: صدور مجوزهای موسسات مشاوره شغلی و کاریابی های داخلی ۱۰ روزه و کلیه مراحل مرتبط با صدور مجوز، الکترونیکی صورت می گیرد.

به گزارش ایسنا وبه نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، فلاحتی گفت: متقاضیان دریافت مجوز تاسیس کاریابی های غیردولتی داخلی برای ثبت نام درخواست خود می توانند به نشانی karyabi-mojavvez.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

(منبع: ایسنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*