۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 55875
  • ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :
ضرورت پیگیری و وصول معوقات شهرداری پردیس تا پایان سال جاری
ضرورت پیگیری و وصول معوقات شهرداری پردیس تا پایان سال جاری

ضرورت پیگیری و وصول معوقات شهرداری پردیس تا پایان سال جاری

پردیس – آبرومند: شهردار پردیس گفت: یکی از مهم‌ترین مسائل در حوزه امور مالی، پیگیری معوقات شهرداری و وصول هرچه سریع‌تر آن‌ها تا انتهای سال جاری است. به گزارش خبرنگار ما- رضا کارخانه شهردار پردیس در دوازدهمین شورای مدیران شهرداری پردیس تصریح کرد: مجموعه شهرداری پردیس باید در روزهای پایانی سال جاری با جدیت تمام […]

پردیس – آبرومند: شهردار پردیس گفت: یکی از مهم‌ترین مسائل در حوزه امور مالی، پیگیری معوقات شهرداری و وصول هرچه سریع‌تر آن‌ها تا انتهای سال جاری است.

به گزارش خبرنگار ما- رضا کارخانه شهردار پردیس در دوازدهمین شورای مدیران شهرداری پردیس تصریح کرد: مجموعه شهرداری پردیس باید در روزهای پایانی سال جاری با جدیت تمام به انجام امور شهروندان پرداخته و برای تحقق اهداف شهرداری پردیس در این سال، تلاشی مضاعف به خرج دهد.

 

وی ادامه داد: اموال شهرداری از مصادیق بیت‌المال به‌ مثابه امانتی در دست همه کارکنان شهرداری پردیس است، بنابراین باید برای محافظت از این اموال از هیچ کوششی دریغ نکرد.

 

شهردار پردیس افزود: یکی از مهم‌ترین مسائل در حوزه امور مالی، پیگیری معوقات شهرداری و وصول هرچه سریع‌تر آن‌ها تا انتهای سال جاری است.

 

رضا کارخانه با بیان اینکه بالاتر از قانون هیچ اصلی نباید حاکم بر امور شهرداری پردیس باشد، گفت: همه امور خدماتی، عمرانی و فرهنگی شهرداری پردیس؛ تاکید می‌کنم همه امور شهرداری پردیس باید در چارچوب ضوابط قانونی صورت اجرایی به خود گیرد چراکه هیچکس فراتر از قانون نیست.

 

بر پایه این گزارش، رعایت اصل تکریم ارباب‌ رجوع، دوری از رخوت و بی انگیزی، رعایت انظباط اداری، آراستگی ظاهری، صداقت در رفتار، شفافیت در امور و شادابی در محیط کار از دیگر توصیه های این مسئول به کارکنان شهرداری پردیس بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*