۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 54603
  • ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
ضرورت گردآوری اطلاعات مربوط به شهدا با اقدامی جهادی در شهرستان دماوند
ضرورت گردآوری اطلاعات مربوط به شهدا با اقدامی جهادی در شهرستان دماوند

ضرورت گردآوری اطلاعات مربوط به شهدا با اقدامی جهادی در شهرستان دماوند

دماوند – آبرومند: فرمانده سپاه ناحیه دماوند بر ضرورت گردآوری اطلاعات مربوط به شهدا با اقدامی جهادی در این شهرستان تأکید کرد. به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ غلامرضا نجفی در نشست ستاد یادواره های شهدای شهرستان دماوند اظهار داشت: بنا بر فرمایش رهبر معظم انقلاب، زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست […]

دماوند – آبرومند: فرمانده سپاه ناحیه دماوند بر ضرورت گردآوری اطلاعات مربوط به شهدا با اقدامی جهادی در این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ غلامرضا نجفی در نشست ستاد یادواره های شهدای شهرستان دماوند اظهار داشت: بنا بر فرمایش رهبر معظم انقلاب، زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و در این راستا برگزاری یادواره ها، سرکشی و حفظ کرامت خانواده شهدا بسیار مهم است.

 

وی افزود: برگزاری کنگره شهدای استان تهران از موضوعات مطرح شده و در حال پیگیری است و برپایی یادواره شهدای شهرستان به عنوان زیر مجموعه این کنگره قرار دارد.

 

فرمانده سپاه ناحیه دماوند بیان کرد: پیشنهاد ما بر تشکیل کمیته جمع آوری اطلاعات مربوط به شهدا و برگزاری یادواره جامع شهرستانی با مشارکت همه نهادهای و ارگان‌هاست.

 

نجفی گفت: شهرستان دماوند ظرفیت خوبی در زمینه نویسندگان توانمند دارد و این آمادگی وجود دارد که با اقدامی جهادی، گردآوری اطلاعات مربوط به شهدا در دستور کار قرار گیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*