۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 2135
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۰
  • 139 بازدید
  • ارسال توسط :

طرح خط کشی معابر شهر پردیس اجرا شد

پردیس- رامین نیوز: طرح خط کشی معابر پردیس در راستای ساماندهی معابر سطح شهر و حصول رضایت شهروندان اجرا شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- طرح خط کشی معابر سطح شهر با هدف خدمات رسانی بیشتر و ساماندهی مسیرهای شهری برای بهبود در عبور و مرور شهروندان صورت اجرایی به خود گرفت. موضوع اجرای طرح […]

پردیس- رامین نیوز: طرح خط کشی معابر پردیس در راستای ساماندهی معابر سطح شهر و حصول رضایت شهروندان اجرا شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- طرح خط کشی معابر سطح شهر با هدف خدمات رسانی بیشتر و ساماندهی مسیرهای شهری برای بهبود در عبور و مرور شهروندان صورت اجرایی به خود گرفت.

موضوع اجرای طرح مذکور چندی پیش در صد و هشتاد و هشتمین نشست هیئت مدیره سازمان حمل و نقل همگانی شهر پردیس مصوب شد.

بر طبق مصوبات جلسه یاد شده مقرر گردید تا مقدمات اجرای این طرح خدماتی شامل طی مراحل قانونی نظیر چاپ و درج آگهی مناقصه در روزنامه های کثیرالانتشار طی دو نوبت و اجرای مناقصه انجام می شود.

این پروژه با توجه به حرکت مدیریت شهری پردیس به سمت و سوی کوچک سازی امور و برون سپاری تصدی های قابل واگذاری به شرکت “مرصاد شیمی” واگذار شد.

بر اساس قرارداد انعقادی میان سازمان حمل و نقل همگانی شهر پردیس و شرکت خصوصی مجری مقرر شد طرح خط کشی معابر شهری پردیس تا تاریخ ۲۰ فروردین خاتمه یابد که این امر محقق شد.

همچنین اجرای طرح خط کشی گرم با رنگ سه هزار میکرون از پل خلیج فارس آغاز و تا انتهای فاز چهار پردیس در دو لاین رفت و برگشت به صورت منقطع، ممتد و همچنین عابر پیاده با اختصاص پنج میلیارد بودجه ادامه دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*