۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 7308
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۵
  • 178 بازدید
  • ارسال توسط :

عزت ،افتخار و سرافرازی امروز را مدیون شهداء هستیم

قرچک – ابتکار ورامین: سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در دیدار با مادر شهید “ولی درخشی” گفت: عزت ،افتخار و سرافرازی امروز را مدیون شهداء هستیم. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در این دیدار مادران شهداء را خط مقدم داران جبهه های […]

قرچک – ابتکار ورامین: سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در دیدار با مادر شهید “ولی درخشی” گفت: عزت ،افتخار و سرافرازی امروز را مدیون شهداء هستیم.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در این دیدار مادران شهداء را خط مقدم داران جبهه های جنگ حق علیه باطل برشمرد و عنوان داشت: اگر مادران شهید در تربیت فرزندانشان کوتاهی می کردند ما امروز شاهد این همه لاله افتخار در میهن عزیز اسلامی مان نبودیم و یقین دارم که سرنوشت کشورمان نیز اینطور خودجوش و آزادانه رقم نمی خورد.

وی با بیان اینکه خانواده شهداء سرمایه های والای نظام اسلامی هستند، بیان کرد: تجلیل از خانواده شهداء ، ایثارگران و جانبازان یکی از برنامه های مهم ناجا در همه رده هاست، که همواره در دستور کار قرار دارد .

این مقام انتظامی زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهداء را ، وظیفه اصلی در این دوران دانست و اظهار داشت: حفظ و یادآوری خاطره هشت سال دفاع مقدس یکی از ضروریات به شمار می آید و باید با تمام وجود در حفظ و نگهداری خاطره های آن دوران بکوشیم تا دشمنان این ملت روحیه شهادت طلبی آن عصر را فراموش نکنند و بدانند که رهروان این راه سعادت همیشه آماده مبارزه و حق طلبی هستند.

سرهنگ قرائی مهمترین پیام شهدا را حمایت از ولایت فقیه عنوان کرد و افزود: اینک بر تمام وارثان خون شهداء واجب است فرهنگ غنی شهادت و ایثار را در جامعه اسلامی نهادینه کرده و تلاش نمایند حیات جاودانه و حضور دائم شهیدان در عرصه زندگیمان را ساری و جاری کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در این دیدار از خانواده شهداء به عنوان سرمایه معنوی نظام و نماد صبر و استقامت ایران اسلامی یاد کرد و گفت: ما به وجود خانواده های معظم شهدا افتخار می کنیم، دیدار با خانواده شهدا، روحیه رزمندگی گذشت و ایثار را در بین کارکنان تقویت می کند.

در پایان این دیدار سرهنگ علی قرائی با اهداء هدیه از خانواده شهید “ولی درخشی” تجلیل کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*