۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 7855
  • ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۶
  • 147 بازدید
  • ارسال توسط :

عملیات ساخت مخزن هوایی آب مسکن مهر پاکدشت آغاز شد

پاکدشت – ابتکار ورامین: عملیات ساخت مخزن هوایی ذخیره سازی آب شرب ساکنین مسکن مهرامام رضا(ع)شهرستان پاکدشت آغازشد. به گزارش خبرنگار ما – سرپرست معاونت فنی و مهندسی شرکت آبفای جنوب شرقی با اعلام خبر فوق،اظهار داشت:در راستای ارتقای خدمت رسانی و بهبود وضعیت آبرسانی به شهروندان ساکن مسکن مهر شهرستان پاکدشت این مخزن هوایی […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: عملیات ساخت مخزن هوایی ذخیره سازی آب شرب ساکنین مسکن مهرامام رضا(ع)شهرستان پاکدشت آغازشد.

به گزارش خبرنگار ما – سرپرست معاونت فنی و مهندسی شرکت آبفای جنوب شرقی با اعلام خبر فوق،اظهار داشت:در راستای ارتقای خدمت رسانی و بهبود وضعیت آبرسانی به شهروندان ساکن مسکن مهر شهرستان پاکدشت این مخزن هوایی احداث می شود.

محمد فرشید خسروبخش با اشاره به این که از ابتدای ساخت مجتمع مسکونی مذکور، شرکت آبفای جنوب شرقی اقدامات گسترده ای در بخش تامین و توزیع آب این شهرک شامل تامین آب کارگاهی با اجرای خطوط انتقال،حفر چاه،اجرای شبکه توزیع انجام داده است،خاطرنشان کرد: ساخت مخزن هوایی به ظرفیت ۵٠٠مترمکعب از خدمات قابل توجهی است که با هدف افزایش توان ذخیره سازی آب شرب و تثبت فشار شبکه توزیع ،اجرا می شود.

سرپرست معاونت فنی و مهندسی شرکت آبفای جنوب شرقی در خصوص اطلاعات فنی و تخصصی مخزن نیز توضیحاتی را عنوان کرد و افزود: در طراحی سازه مخزن با توجه به وزن قابل ملاحظه باره های مرده و زنده و ارتفاع زیاد منبع،مسایل لرزه خیزی توسط مهندس مشاور طرح رعایت شد.

خسروبخش در پایان انطباق مسایل طراحی ساخت مخزن هوایی با آئین نامه ٢٨٠٠(ویرایش سوم)و مبحث مقررات ملی (مبحث نهم و دهم) را از نقاط قوت این پروژه عنوان کرد.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*