۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » فرهنگی
  • شناسه : 3906
  • ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۶
  • 227 بازدید
  • ارسال توسط :

عیادت امام جمعه ورامین از رهبر معظم انقلاب

ابتکار آنلاین: آیت الله سید مرتضی محمودی  نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین با حضور در بیمارستان از رهبر معظم انقلاب اسلامی عیادت  کرد همزمان با چهارمین روز بستری شدن  رهبر معظم انقلاب  آیت الله سید مرتضی محمودی  امام جمعه شهرستان ورامین از رهبر معظم انقلاب اسلامی عیادت و پیام گرم و صمیمانه […]

ابتکار آنلاین: آیت الله سید مرتضی محمودی  نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین با حضور در بیمارستان از رهبر معظم انقلاب اسلامی عیادت  کرد

همزمان با چهارمین روز بستری شدن  رهبر معظم انقلاب  آیت الله سید مرتضی محمودی  امام جمعه شهرستان ورامین از رهبر معظم انقلاب اسلامی عیادت و پیام گرم و صمیمانه مردم دیار ۱۵ خرداد را به ایشان رساند.

در این عیادت که آیت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و حجت الاسلام دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک نیز حضور داشتند.

آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی نیز در این عیادت با اشاره به برگزاری جلسات متعدد شکرانه سلامتی رهبر انقلاب اسلامی در ورامین اظهار داشت: مردم ورامین در طول چهار روز گذشته برای سلامتی شما دست به دعا شدند و محافل متعددی را برگزار کردند.
با سابقه ترین امام جمعه کشور  در ادامه با آرزوی شفای کامل برای رهبر معظم انقلاب اسلامی، طول عمر ایشان را تا ظهور امام عصر از خداوند متعال خواستار شدند.


همچنین حجت الاسلام سید محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران و امام جمعه موقت ورامین, ایت الله محمودی را همراهی کردند و ایشان  سلام مردم و جوانان ورامین را به رهبر انقلاب اسلامی ابلاغ کرد.

گفتنی است رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز از مردم ورامین به دلیل ابراز علاقه به ایشان تشکر و قدردانی کردند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*