۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 59623
  • ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۰
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
فاز نخست موزه صنعت تا سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد
فاز نخست موزه صنعت تا سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

فاز نخست موزه صنعت تا سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

ری – آبرومند: شهردار منطقه ۲۰ تهران (شهرری) اعلام کرد: طرح ایجاد موزه بزرگ صنعتی سیمان ری در حال پیگیری است که فاز اول آن تا سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.   به گزارش خبرنگار آبرومند – سیدمحمد ناظم رضوی گفت: همچنین در خط ۶ متروی تهران در منطقه ۲۰ تا پایان سال ۱۴۰۲ […]

ری – آبرومند: شهردار منطقه ۲۰ تهران (شهرری) اعلام کرد: طرح ایجاد موزه بزرگ صنعتی سیمان ری در حال پیگیری است که فاز اول آن تا سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – سیدمحمد ناظم رضوی گفت: همچنین در خط ۶ متروی تهران در منطقه ۲۰ تا پایان سال ۱۴۰۲ حدود ۶ ایستگاه دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید و با افتتاح ایستگاه ضلع شرقی حرم، مردم با فاصله کوتاه به صحن مطهر حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) دسترسی پیدا خواهند کرد.

 

وی افزود: همچنین در اطراف حرم مطهر اقدامات ارزنده ای برای شهروندان در منطقه نفرآباد در بخش ایجاد زیرساخت ها و تسهیلات ترددی مانند زیرگذرها و پارکینگ های طبقاتی آغاز شده است. علاوه بر این بازپیرایی منطقه چشمه علی، دژ رشکان و به بهره برداری رساندن مجموعه ایوان ری در مجموعه برج طغرل نیز از اقداماتی است که یا به سرانجام رسیده و یا در حال انجام است.

 

شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به اینکه در انتهای سال گذشته با حمایت شورای شهر، تخصیص اعتبار مناسبی برای برنامه های سال ۱۴۰۱ صورت گرفت، افزود: سررسید اتمام بخشی از این اقدامات در پایان سال ۱۴۰۱ و بخشی دیگر نیز در سال های پس از آن است.

 

به گفته ناظم رضوی، در مجموعه بزرگ فرهنگی، تفریحی و گردشگری کوه بی بی شهربانو اقدامات لازم شروع شده است و کار این پروژه فاز به فاز پیش می رود. فاز نخست آن تا چند ماه آینده آماده و در دسترس مردم قرار خواهد گرفت.

 

شهردار منطقه ۲۰ گفت: همچنین توسط سازمان نوسازی شهرداری، بحث ایجاد موزه بزرگ صنعتی سیمان ری در حال پیگیری است که فاز اول آن تا سه ماه آینده به بهره برداری می رسد؛ مجموعه ای که تبدیل به کارخانه نوآوری و محل اجتماع شرکت های خلاق و فن‌آور می شود و بخشی دیگر از آن نیز تبدیل به موزه صنعت می شود.

 

وی با بیان اینکه در خط ۶ متروی تهران نیز اقدامات ارزنده ای برای تکمیل این خط در حال انجام است، ادامه داد: در این خط تا پایان سال ۱۴۰۲ تعداد ۶ ایستگاه دیگر به بهره برداری خواهد رسید و با بهره برداری از ایستگاه ضلع شرقی حرم، مردم می توانند با فاصله کوتاه به صحن مطهر حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) دسترسی پیدا کنند.

 

رضوی با اشاره به ظرفیت های بالای منطقه ۲۰ در حوزه فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد: برای بحث راهپیمایی جاماندگان اربعین نیز پیش بینی های خوبی انجام شده است. همچنین در آینده ای نزدیک چند مجموعه ورزشی که از رده خارج شده بود به سیکل خدمات بر می گردد. علاوه بر این درخصوص طرح هیات های اندیشه ورز جلسات مفصلی با مشارکت های بخش های مردمی داشته ایم.

 

شهردار منطقه ۲۰ تهران خاطرنشان کرد: در پویش قرار خدمت در منطقه، ۹ مصوبه داشتیم که تمامی مصوبات یا اجرا شدند یا در مرحله اجرا هستند. این پویش درواقع یک سرمشق و ترسیم راه برای همکاران و زایش فعالیت ها  در منطقه شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*