۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » زنجان » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 54364
  • ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
  • 206 بازدید
  • ارسال توسط :
فتح و ظفر در جنگ هشت ساله با حضور بسیجیان رقم خورد
فتح و ظفر در جنگ هشت ساله با حضور بسیجیان رقم خورد

فتح و ظفر در جنگ هشت ساله با حضور بسیجیان رقم خورد

زنجان – آبرومند: جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) گفت: فتح و ظفر در جنگ هشت ساله با حضور بسیجیان در جبهه های حق علیه باطل به دست آمد که این نشان از توان و اقتدار بالای این عزیزان همیشه در صحنه است. به گزارش خبرنگار ما […]

زنجان – آبرومند: جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) گفت: فتح و ظفر در جنگ هشت ساله با حضور بسیجیان در جبهه های حق علیه باطل به دست آمد که این نشان از توان و اقتدار بالای این عزیزان همیشه در صحنه است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور، روز چهارشنبه در رزمایش هشت هزار نفری اقتدار بسیجیان استان زنجان که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در مصلای زنجان برگزار شد، افزود: بسیجیان سرافراز و این پای در رکابان امام مسلمین که وجود و قلبشان برای انقلاب می تپد از جایگاه بسیار رفیع و والایی برخوردار هستند که در همه عرصه ها می توانند میدان‌داری کرده و اثربخش و مشکل گشا باشند.

 

وی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در اثربخش بودن و مشکل گشا بودن بسیج اشاره کرد و با بیان اینکه حضرت آقا اهل تعارف و تملق نیستند و به عنوان حکیم انقلاب، کلمه ای را نمی گوید مگر از سر حکمت، اظهار داشت: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، هرجا انقلاب و نظام جمهوری اسلامی دچار اختلال و مشکل شده است بسیج با آمدن به میدان، ورق را برگردانده است و این به هیچ وجه تعارف و غلو نبوده و نیست.

 

سردار غیب پرور با بیان اینکه حضرت امام (ره) قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، ایده و فکر ایجاد بسیج را به جهانیان اعلام کردند و در مکتب ایشان راه بقا اسلام عزیز این است که مردم در میدان باشند وگرنه تحقیر و تو سری خور خواهیم شد، افزود: قبل از انقلاب، آمریکاییان به بهانه اینکه ملت ایران مردمانی آرام نبوده و وحشی هستند حق توحش از ایران می گرفتند.

 

وی با اشاره به اینکه آمریکاییان به همه جهان اعلام کرده بودند که ملت ایران متوحش، حقیر،  تو سری خور و کوچک هستند، تصریح کرد: این بلایی بود که حکومت سلطنتی بر سر این ملت آورده بود اما حضرت امام خمینی (ره) انقلاب را با پشتیبانی مردم آغاز کرد و آن را به فتح، ظفر و پیروزی رساند و چون دشمنان این انقلاب را برنتافته و تحمل آن را نداشتند بنابرین در مقابل امام، مردم و انقلاب اسلامی ایستادند.

 

سردار غیب پرور افزود: ایران در یک سال و نیم اول جنگ پیروز میدان نبود و بعثی ها هر وقت اراده می کردند به خاک این سرزمین تجاوز کرده و آنجا را به تصرف خود در می آوردند تا اینکه بزرگان انقلاب ازجمله امام مسلمین (رهبری) که آینده را خوب دیده و تحلیل و درک درستی از اوضاع داشتند راه را برای حضور مردم برای دفاع از سرزمین باز کردند و با ورود بسیجیان به چرخه دفاع و همچنین با وجود ارتش قهرمان و پاسداران،  جنگ به دور پیروزی افتاد و در نهایت فتح و ظفر به دست آمد.

 

وی اظهار داشت: پس از دوران دفاع مقدس نیز بسیج در هر عرصه ای که انقلاب مورد تهدید قرار گرفت وارد صحنه شده و میدان داری کرد و اجازه نداد دشمنان انقلاب، نظام و ملت ایران به اهداف و توطئه های شوم و پلید خود دست یابند.

 

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) در بخشی از سخنان خود به فتنه ۷۸ و ۸۸ اشاره کرد و با بیان اینکه در فتنه ۷۸ در دوران تاریک، جریانی که خود را اصلاح طلب نامید و انحرافی بزرگ ایجاد نمود و تفکری غلط را پایه گذاری کرد، گفت: مگر می شود ماجرای کوی دانشگاه از ذهن ها برود که در اینجا نیز بسیج میدان داری کرد و باطل السحر جریان فتنه شد.

 

سردار غیب پرور افزود: سال ها گذشت تا اینکه در سال ۸۸ رفتند تا سفره انقلاب را جمع کنند و در واقع کار از دید همه دشمنان ازجمله رییس جمهوری ایالت متحده آمریکا، نخست وزیر منحوس رژیم جعلی اسراییل و همه روسا و نخست وزیران و سردمداران اروپا و جریان فتنه و سلطنت طلب، تمام شده بود که خوشبختانه حماسه باشکوه ۹ دی ۸۸  توانست بر همه توطئه ها و دسیسه های خط بطلان بکشد.

 

وی، اظهار داشت: در فتنه ۸۸ جنگ احزاب به شکل مدرن و امروزی علیه انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت که با عنایت خداوند متعال باز هم بسیجیان وارد صحنه شده و به عنوان باطل السحر، طومار فتنه را درهم پیچیدند.

 

سردار غیب پرور افزود: امروز نیز در جنگ اقتصادی قرار داریم و من به عنوان یک پاسدار کوچک، دعاگوی دولت جدید (سیزدهم) هستم ولی یک اما دارم و به زعم خود اگر دولت بخواهد که می خواهد و اگر اراده کند که به حتم اراده کرده است که مشکلات اقتصادی مردم حل بشود، هیچ راهی نیست مگر اینکه از نسخه شفا بخش گذشته استفاده کرده و اقتصاد را به مردم بسپاریم چراکه هرجا مردم ورود کرده اند آن صحنه، صحنه ظفر شده است.

 

وی با بیان اینکه امروز بسیج سازندگی مایه افتخار و عزت و تجلی اراده عظیم در عرصه سازندگی کشور است، اظهار داشت: از رییس جمهوری و همه مسوولان تقاضا داریم که اقتصاد را باید به دست مردم داد و قوه قضاییه هرچند مبارزه با مفاسد را آغاز کرده است اما هنوز حلاوت مبارزه با مفاسد اقتصادی به ملت نرسیده است که امید است مجلس انقلابی و قوه قضاییه زودتر به داد این مردم همیشه در صحنه که همواره پای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایستاده اند، برسند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*