۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 54676
  • ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۵
  • 12 بازدید
  • ارسال توسط :
فرآیند بازپروری معتادان در برخی مراکز نیازمند اصلاح است
فرآیند بازپروری معتادان در برخی مراکز نیازمند اصلاح است

فرآیند بازپروری معتادان در برخی مراکز نیازمند اصلاح است

ری- آبرومند: فرمانده انتظامی تهران بزرگ با انتقاد از روند برخی مراکز در مراحل بازپروری معتادان گفت: فرآیندهای بازپروری معتادان در برخی مراکز نیازمند اصلاح است.   به گزارش خبرنگار ما – سردار حسین رحیمی بعد از ظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادین ماده ۱۶ مهر سروش در […]

ری- آبرومند: فرمانده انتظامی تهران بزرگ با انتقاد از روند برخی مراکز در مراحل بازپروری معتادان گفت: فرآیندهای بازپروری معتادان در برخی مراکز نیازمند اصلاح است.

 

به گزارش خبرنگار ما – سردار حسین رحیمی بعد از ظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادین ماده ۱۶ مهر سروش در بخش کهریزک که با همراهی سردار اسکندر مؤمنی، دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر، حسین توکلی کِجانی، معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری و سایر مسئولین انجام شد، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این مرکز با حداقل امکانات از ۲ سال قبل تاکنون راه اندازی شده و پیشرفت خوبی هم داشته است اظهار داشت: با افتخار اعلام می‌کنیم که مددجویان این مرکز از هیچ مواد مخدری استفاده نمی‌کنند.

 

رئیس پلیس تهران با تاکید بر مهارت آموزی مددجویان گفت: تلاش بر این است که این افراد شغل و پیشه‌ای را آموزش ببینند و با خانواده‌هایشان در ارتباط باشند چرا که زمانی که این افراد در دام اعتیاد می‌افتند از سوی خانواده‌ها طرد می‌شوند.

 

رحیمی عنوان داشت: ۵۰ تا ۶۰ مددجو در این مرکز هیچ هویت ندارند و این به این معنا است که به قدری این افراد درگیر اعتیاد شده بودند که خانواده‌هایشان را از یاد برده‌اند و هویتشان را نمی‌دانند.

 

وی با انتقاد از برخی مراکز برای روند بازپروری معتادان افزود: بسیاری از اقداماتی که در برخی بازپروری‌ها صورت می‌گیرد باید مورد بازبینی و تجدید نظر قرار بگیرد.

 

رئیس پلیس تهران از کارخانه داران و صاحبان مراکز صنعتی خواست که سوله‌ها و خط تولید را در این مرکز راه اندازی کنند تا مددجویان از شغل برخوردار شوند و توصیه مکرر این است که معتادان متجاهر بعد از گذشت سه ماه از زمان سم‌زدایی مشغول کار شوند و در این زمینه باید تمهیداتی اندیشیده شوند تا این افراد به جامعه بازگردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*