۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اصفهان » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 62996
  • ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶
  • 20 بازدید
  • ارسال توسط :
فراخوان اعتصاب ضدانقلاب در جرقویه شکست خورد
فراخوان اعتصاب ضدانقلاب در جرقویه شکست خورد

فراخوان اعتصاب ضدانقلاب در جرقویه شکست خورد

اصفهان – آبرومند: فرماندار جرقویه گفت: با هوشیاری کسبه و بازاریان شهرستان جرقویه پروژه ضدانقلاب برای به اعتصاب کشاندن اصناف به طور کامل شکست خورد. به گزارش خبرنگار آبرومند – محسن ریاحی با بیان اینکه در سه روز گذشته هیچ مغازه‌ای در شهرستان جرقویه بسته نبود، اظهار کرد: تمام اصناف جرقویه در حال فعالیت هستند […]

اصفهان – آبرومند: فرماندار جرقویه گفت: با هوشیاری کسبه و بازاریان شهرستان جرقویه پروژه ضدانقلاب برای به اعتصاب کشاندن اصناف به طور کامل شکست خورد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – محسن ریاحی با بیان اینکه در سه روز گذشته هیچ مغازه‌ای در شهرستان جرقویه بسته نبود، اظهار کرد: تمام اصناف جرقویه در حال فعالیت هستند و هیچ صنفی در سه روز گذشته تعطیل نکرده است. کاملاً روی موضوع اعتصابات رصد کامل داشتیم و پروژه ضدانقلاب در جرقویه برای به اعتصاب کشاندن کسبه و بازاریان با شکست مواجه شد.

وی افزود: بازاریان و کسبه جرقویه با فراخوان اعتصاب ضدانقلاب و معاندان همراهی نکردند و با هوشیاری کامل مغازه‌های خود را باز نگه داشتند. فراخوان اعتصاب در اواخر آبان نیز در جرقویه شکست خورد و اصناف با این فراخوان همراهی نکردند. کسبه و بازاریان جرقویه همواره پشتیبان نظام اسلامی بوده‌اند و با این تحرکات مقابله کرده‌اند.

فرماندار جرقویه گفت: جلسات شورای تأمین به طور منظم برگزار می‌شود، به طوری که اشراف همه‌جانبه بر امنیت مردم شهرستان داریم تا بدخواهان انقلاب اسلامی نتوانند امنیت مردم و شهر را بر هم بزنند.

ریاحی خاطرنشان کرد: امنیت کامل در شهرستان جرقویه برقرار است و در دو ماه گذشته این شهرستان درگیر اعتراضات نبوده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*