۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 55630
  • ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱
  • 71 بازدید
  • ارسال توسط :
فراهم آوردن زمینه اشتغال جوانان کمک بزرگی در راستای حل مشکلات اقتصادی است
فراهم آوردن زمینه اشتغال جوانان کمک بزرگی در راستای حل مشکلات اقتصادی است

فراهم آوردن زمینه اشتغال جوانان کمک بزرگی در راستای حل مشکلات اقتصادی است

دماوند – آبرومند: فرماندار شهرستان دماوند گفت: فراهم آوردن زمینه اشتغال جوانان کمک بزرگی در راستای حل مشکلات اقتصادی است و از این رو این مهم در دستور کار قرار دارد. به گزارش خبرنگار ما – آرش آقاجان احمدی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند به همراه نصیری، رئیس شهرک های صنعتی دماوند […]

دماوند – آبرومند: فرماندار شهرستان دماوند گفت: فراهم آوردن زمینه اشتغال جوانان کمک بزرگی در راستای حل مشکلات اقتصادی است و از این رو این مهم در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ما – آرش آقاجان احمدی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند به همراه نصیری، رئیس شهرک های صنعتی دماوند و معاونین صمت با حضور در فرمانداری شهرستان، با رضا طاهرخانی، فرماندار دماوند دیدار و در خصوص مشکلات واحدهای صنعتی، معدنی، تقویت زیرساخت های صنعت و جذب سرمایه گذار در حوزه صنعت و اصناف گفتگو کردند.

 

رضا طاهرخانی، فرماندار شهرستان دماوند در این نشست با تاکید بر ایجاد زیرساخت های صنعتی در این شهرستان اظهار داشت: با توجه به شعاع ۱۲۰ کیلومتر شهرستان دماوند، تنها فعالیت صنایع پاک در این شهرستان امکان پذیر است؛ در این راستا باید با استفاده از ردیف‌های بودجه‌ای و تعامل دستگاه های مربوطه، راه‌اندازی هر چه سریعتر واحدهای تعطیل و یا نیمه فعال در دستور کار قرار گیرد.

 

وی افزود: اصناف و بازاریان همواره پشتوانه قوی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند و برای سربلندی میهن عزیز ما از هیچ کوشش و کمکی دریغ نکردند؛ اصناف همواره بازوی توانمند اقتصاد کشور بوده و همراه مردم در رسیدن به اهداف بلند خود گام های موثری برداشته است.

 

فرماندار شهرستان دماوند با تاکید بر اهمیت موضوع اشتغال تصریح کرد: فراهم آوردن زمینه اشتغال جوانان کمک بزرگی در راستای حل مشکلات اقتصادی است و از این رو این مهم در دستور کار قرار دارد.

 

طاهرخانی همچنین در پایان تاکید کرد: با توجه به حفظ حقوق شهروندی، نظارت بر قیمت ها و همچنین نرخ گذاری، بازرسی و نظارت هرچه دقیق‌تر بر مدیریت بازار و قیمت ها از اولویت‌های مهم سازمان صمت در جهت رفاه حال شهروندان ضروری است؛ پرورش نقاط قوت، برطرف کردن نقاط ضعف و رسیدن به یک انسجام و یکپارچگی واحد از جمله ملزومات در این راستاست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*