۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 974
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۳
  • 202 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار، معاونین و بخشداران شهرستان ورامین از دریافت یارانه انصراف دادند

ورامین – رامین نیوز: فرماندار ، معاونین ، بخشداران و برخی از مسئولین شهرستان ورامین از دریافت یارانه نقدی صرف نظر کردند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار ورامین گفت: اجرای قانون هدفمندی یارانه ها با هدف توزیع عادلانه درآمد و حمایت از اقشار آسیب پذیر در جامعه اجرایی شده است و تمامی مردم و […]

ورامین – رامین نیوز: فرماندار ، معاونین ، بخشداران و برخی از مسئولین شهرستان ورامین از دریافت یارانه نقدی صرف نظر کردند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار ورامین گفت: اجرای قانون هدفمندی یارانه ها با هدف توزیع عادلانه درآمد و حمایت از اقشار آسیب پذیر در جامعه اجرایی شده است و تمامی مردم و مسئولین باید دولت را در دست یابی به این هدف والا یاری رسانند.

محسن خوانساری افزود: فرمایش مقام معظم رهبری در توجه جامعه به اقتصاد مقاومتی گره گشای بسیاری از مشکلات در بخش اقتصاد کشور است و باید این امر را امروز همه مردم و مسوولین با عزمی ملی و مدیریتی جهادی بروز و ظهور دهند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: انصراف افراد ثروتمند و بی‌نیاز از دریافت یارانه‌ها، موجب تحقق عدالت اجتماعی و کمک به افراد نیازمند و محرومیت‌زدایی در جامعه می‌شود.

وی از مردم خواست با توجه به شرایط اقتصادی کشور به طور داوطلبانه از دریافت یارانه انصراف دهند تا دولت بر اساس تکلیف قانونی خود بتواند به افراد نیازمند و متقاضی کمک بیشتری داشته باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*