۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 2677
  • ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۷
  • 323 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندارپاکدشت: جوانان نماد بالندگی، سازندگی و شکوفائی هستند

پاکدشت- خبرنگار رامین نیوز: فرماندارپاکدشت در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان گفت: جوانان نماد بالندگی و سازندگی و شکوفائی هستند. اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پاکدشت  به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات جوانان به ریاست قاسمی فرزاد فرماندارپاکدشت وبا حضور معاون سیاسی فرماندار وسایر اعضاء ستاد در محل سالن جلسات […]

پاکدشت- خبرنگار رامین نیوز: فرماندارپاکدشت در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان گفت: جوانان نماد بالندگی و سازندگی و شکوفائی هستند.

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پاکدشت  به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات جوانان به ریاست قاسمی فرزاد فرماندارپاکدشت وبا حضور معاون سیاسی فرماندار وسایر اعضاء ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان با اشاره به اهمیت قشر جوان و تاثیر آن بر جامعه اظهار داشت : امروز جوانان شهرستان پاکدشت از لحاظ ورزش نه تنها در سطح استان بلکه در سطح کشور مطرح هستند و از نظر علمی نیز پیشرفت های زیادی کرده اند .

علیرضا قاسمی فرزاد  تشکیل ستاد ساماندهی جوانان را امری بسیار مهم و ضروری برشمرد و گفت: با توجه به ادغام تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان و تشکیل وزارت ورزش و جوانان تمامی امور جوانان به عهده ی اداره این وزراتخانه و در شهرستان نیز خواهد بود و سایر ادارت باید نهایت همکاری را با این اداره داشته باشند تا امورات جوانان به خوبی انجام شود .

وی با تأکید بر لزوم کمی و کیفی برنامه های مربوط به غنیسازی اوقات فراغت جوانان افزود: دستگاههای اجرایی شهرستان باید امکاناتلازم را  در اختیار ستاد اوقات فراغت قرار دهند تا شاهد ارائه بهترین خدماتبه جوانان عزیز باشیم.

فرماندارپاکدشت در ادامه با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان نظام گفت: امروز دشمنان با راه‌اندازی جنگ نرم و تبلیغات منفی در نظر دارند تا اهداف دیرینه خود را در کشور پیاده کنند و برای مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمنان باید برنامه‌های فرهنگی و ورزشی را در بین جوانان ترویج دهیم.

قاسمی فرزاد افزود:  برخی مشکلات و معضلات پیش‌روی جوانان در شرایط فعلی ناشی از عدم برنامه‌ریزی مناسب برای پرکردن اوقات فراغت آن‌هاست، به همین دلیل باید طرح‌ها و برنامه‌های مناسب و عملی برای اجرای چنین برنامه‌هایی در نظر گرفته شود.

وی  در پایان  افزود: در این ستاد برای بررسی دقیق و کارشناسی مسائل حوزه جوانان کارگروه‌های مختلفی مانند کارگروه اشتغال, ازدواج, ترک اعتیادو… تشکیل می‌شود تا در این کارگروه‌ها, کارشناسان و متخصصان هر حوزه پیشنهادات علمی  و اجرایی خود را به ستاد  ارائه دهند.

لازم به ذکر است، اعضای ستاد نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند و پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*