۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 600
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۶
  • 233 بازدید
  • ارسال توسط :
فرماندارپاکدشت رویکرد اول  شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پیشگیری و اقدامات فرهنگی و اجتماعی است
فرماندارپاکدشت رویکرد اول  شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پیشگیری و اقدامات فرهنگی و اجتماعی است

فرماندارپاکدشت رویکرد اول شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پیشگیری و اقدامات فرهنگی و اجتماعی است

پاکدشت – رامین نیوز: قاسمی فرزا با  اشاره به  آثار زیان بار مواد مخدر و اعتیاد گفت: یکی از مهمترین راهکارها برای کاهش اعتیاد به مواد مخدر اقدامات پیشگیرانه و فرهنگی است. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ششمین جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت  با حضور قاسمی فرزاد فرماندار پاکدشت، سردار […]

پاکدشت – رامین نیوز: قاسمی فرزا با  اشاره به  آثار زیان بار مواد مخدر و اعتیاد گفت: یکی از مهمترین راهکارها برای کاهش اعتیاد به مواد مخدر اقدامات پیشگیرانه و فرهنگی است.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ششمین جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت  با حضور قاسمی فرزاد فرماندار پاکدشت، سردار فتحی فرمانده انتظامی شرق استان تهران، دبیر ستاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران و اعضاء ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدا فرماندار پاکدشت در سخنانی با اشاره به اینکه جوانان هدف اصلی این تهاجم قرار دارند، ابراز داشت: آموزش خانواده‌ ها، آگاه‌ سازی و آشنایی آنان با مواد مخدر و مضرات آن
می ‌تواند در امر پیشگیری و مبارزه سهم بسزایی داشته باشد.

وی خطاب به متولیان فرهنگی شهرستان اظهار داشت: مسئولین نهادهای فرهنگی شهرستان باید با جدیت، آگاه سازی و اطلاع رسانی در مدارس، دانشگاه‌ ها و در جمع خانواده ‌ها به امر پیشگیری کمک کرده و در این راه تمام ظرفیتها را بکار گیرند.

فرماندار پاکدشت در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: کنترل و مهار مواد مخدر به عهده یک دستگاه نیست بلکه دستگاههای قضایی، انتظامی، فرهنگی و درمانی هر کدام بر حسب وظیفه ذاتی خود در امر مبارزه همه جانبه با مواد مخدر باید تلاش نموده و در کنار تلاش دستگاههای دولتی با افزایش زمینه مشارکت های مردمی و مراکز علمی، فرهنگی، اصحاب رسانه نیز جهت رسیدن به نتیجه مطلوب تلاش نمایند.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت از مردم خواست تا همواره با یک رویکرد اجتماعی در مبارزه و پیشگیری از مواد مخدر مشارکت کنند و افزود: مسئولین نهادهای فرهنگی شهرستان نیز با جدیت، آگاه سازی و اطلاع رسانی را در مدارس، دانشگاه‌ها و خانواده‌ها پیگیری نمایند.

قاسمی فرزاد خواستار استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای مبارزه با این پدیده خانمان سوز در جامعه شد و تصریح کرد: تشکلهای مردمی می توانند نقش موثری در کاهش آسیب ها و رفع معضلات اجتماعی ایفا نمایند.

در ادامه ضمن ارائه گزارش مسئولین کمیته های ۴ گانه فرماندار پاکدشت به تشریح اقدامات انجام شده در یکساله گذشته پرداخت و گفت: پیگیری تعطیلی مراکز و کمپهای غیر مجاز، اجرای ضربتی و دستگیری عوامل توزیع کننده موا مخدر، برپایی نمایشگاههای عکس مبتلایان به مواد مخدر و برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی، برگزاری کارگاههای آموزشی را از مهمترین اقدامات صورت گرفته در بحث شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نام بردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*