۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 2214
  • ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۶
  • 183 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار شهرستان دماوند فرهنگ بسیج دستاورد ارزشمند نظام است

دماوند – رامین نیوز: فرماندار شهرستان دماوند در جمع فرماندهان بسیج ادارات شهرستان گفت: فرهنگ بسیجی یکی از دستاوردهای ارزشمندی است که در حماسه ۸ سال دفاع مقدس به دست آمد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  ناصر محمودی فرد بسیج همواره در همه صحنه های انقلاب اسلامی حاضر بوده و بدون در نظر گرفتن حزب […]

دماوند رامین نیوز: فرماندار شهرستان دماوند در جمع فرماندهان بسیج ادارات شهرستان گفت: فرهنگ بسیجی یکی از دستاوردهای ارزشمندی است که در حماسه ۸ سال دفاع مقدس به دست آمد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  ناصر محمودی فرد بسیج همواره در همه صحنه های انقلاب اسلامی حاضر بوده و بدون در نظر گرفتن حزب و جناح خاصی، در دفاع از آن از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

وی با اشاره به اهمیت گسترش فرهنگ بسیجی در سطح جامعه خاطر نشان کرد: ساختار اصلی بسیج را مردم تشکیل می دهند که باید تلاش کرد فرهنگ بسیجی در میان اقشار مختلف مردم  بارور شود و پایدار بماند.

فرماندار شهرستان دماوند از همه مسئولان ادارات و نهادها خواست به منظور توسعه فرهنگ بسیج و گسترش فعالیت آن در ادارات اقدامات لازم را انجام دهند.

نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند به نامگذاری سال جاری مبنی بر اقتصاد و فرهنگ توسط رهبر معظم انقلاب گفت: همواره در سالهای اخیر دغدغه رهبری معظم موضوع اقتصادی و فرهنگی بوده که در سال جاری متبلور شده است و همه ما باید تلاش کنیم تا این نام در حد یک شعار باقی نماند و با فرهنگ سازی صحیح شاهد توسعه اقتصادی در کشور باشیم.

وی از فرماندهان بسیج ادارات خواست تا خود را محدود به فعالیت در یک اداره نکنند و همه مردم جامعه را از خدمات خود مخصوصاً در حوزه فرهنگ بهره مند سازند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*