۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 2120
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۴۹
  • 118 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار شهرستان قرچک توجه به مسائل فرهنگی و تربیتی در اولویت برنامه های مدارس قرار گیرد

قرچک – رامین نیوز: فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک در جلسه شورای آموزش و پروش این شهرستان گفت: توجه به مسائل فرهنگی و تربیتی در اولویت برنامه های مدارس قرار گیرد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور علی صادقی فرماندار، هوشنگ کولیوند رئیس آموزش و […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک در جلسه شورای آموزش و پروش این شهرستان گفت: توجه به مسائل فرهنگی و تربیتی در اولویت برنامه های مدارس قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور علی صادقی فرماندار، هوشنگ کولیوند رئیس آموزش و پرورش و دیگر اعضاء در سالن ثقلین اداره آموزش و پرورش شهرستان قرچک برگزار شد.

علی صادقی در ابتدای جلسه بیان داشت: با تلاشهای دولت تدبیر و امید، فاز دوم هدفمندی یارانه ها با هوشمندی آغاز شد و الحمدلله شاهد شیب آرام افزایش قیمت ها و کنترل تورم در کشور درروزهای اخیر بودیم وآمار و ارقام  نشانگر و نوید اقتصادی پویا برای ایران عزیزمان است.

وی افزود: یکی از مهم ترین برنامه­های این دولت، داشتن خصیصه ضد تورمی بودن آن می باشد و هر روز شاخصه های آماری بیانگر رونق تولید واقتصاد درجامعه است.

صادقی ادامه داد: با توجه به نامگذاری امسال به سال فرهنگ و اقتصاد، انتظار ما از مدیران محترم و خصوصا مربیان و معاونین پرورشی مدارس شهرستان این است که بیشتر از گذشته به مسائل اخلاقی و فرهنگی دانش آموزان توجه نمایند چرا که این دانش آموزان امانت های گرانقدری دردستان من و شما هستند.

وی ادامه داد: باید در کارهای فرهنگی به زبان روز با دانش آموزان سخن گفت و از روشهای علمی و فکری جدید استفاده کرد که این همت مضاعفی را می طلبد.

در ادامه جلسه مدیریت آموزش و پرورش قرچک نیز با تشکر از اهتمام و توجه ویژه فرماندار و مسئولین به آموزش و پرورش گفت: یکی از مهم ترین مشکلات آموزش و پروروش شهرستان بحث مدارس قلع و قمی است که البته با تلاش های انجام شده ما توانستیم برای ۵۰ ساختمان آموزشی با همکاری اداره ثبت، سند مالکیت بگیریم که در سطح استان رتبه چهارم را داریم و امیدواریم با همکاری شهرداری و اداره ثبت اسناد، بتوانیم برای همه ساختمانهای مدارس سند مالکیت تهیه کنیم.

هوشنگ کولیوند در ادامه با ارائه گزارشی از برنامه های ستاد بزرگداشت مقام معلم گفت: از همه مسئولان و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بابت همکاری ارزشمندشان صمیمانه تشکرمی نمایم.

در ادامه جلسه شهریه کلاسهای پایگاه اوقات فراغت تابستان مصوب گردید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*