۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 459
  • ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۶
  • 275 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار شهرستان قرچک دارالشفاء شهرستان قرچک امید را در دل مردم زنده نموده است

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک در بازدید از مرکز درمانی، درمانگاه خیریه دارالشفاء حضرت مهدی(عج) گفت: دارالشفاء شهرستان قرچک امید را در دل مردم زنده نموده است. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی فرماندار قرچک به همراه حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه، محمد زمانی افشار رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک در بازدید از مرکز درمانی، درمانگاه خیریه دارالشفاء حضرت مهدی(عج) گفت: دارالشفاء شهرستان قرچک امید را در دل مردم زنده نموده است.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی فرماندار قرچک به همراه حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه، محمد زمانی افشار رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک و اعضای شورای اسلامی شهر  با حضور در درمانگاه خیریه دارالشفاء حضرت مهدی(عج) از بخشهای این مرکز از جمله انتقال خون، دندانپزشکی، بخش نگهداری معلولین، بخش داخلی، رادیولوژی و بخش دیالیز بازدید کرد.

فرماندار شهرستان قرچک در جریان  بازدید از این مرکز به مدیر عامل، هیئت مدیره، پزشکان و کارمندان به خاطر تلاشهای بی وقفه در امر خدمت رسانی به مردم تقدیر نمود.

علی صادقی همچنین از بخش توانبخشی کودکان زیر ۱۴ سال  این درمانگاه بازدید کرد، و افزود: کمک شما پرستاران، مددجویان و پرسنل به این کودکان ثوابی برای آخرت است و پرداختن به امور خیر عملی نیک و کمک به بیماران نیازمند کاری مهم و معنوی است.

وی با اشاره به تعرفه ویزیت کم و پایین این مرکز درمانی، گفت: از آنجائی که این مرکز درمانی تنها  به صورت خیریه اداره می شود، لذا تعرفه کلیه خدمات پزشکی آن پائین تر از مراکز دیگر است و این مهم قابل تقدیر است.

فرماندار قرچک با اشاره به اینکه افزایش کمی و کیفی خدمات درمانی و بهداشتی از مهمترین اولویت‌های دولت تدبیر و امید است، افزود:  فرمانداری شهرستان قرچک باجدیت برنامه‌ها و تحقق اهداف دولت در زمینه ارتقاء و کمبود های مراکز درمانی و بهداشتی  پیگیری می‌کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با بیان اینکه این دارالشفاء تنها درمانگاه شبانه روزی شهرستان قرچک است که به شهروندان در تمام طول شبانه روز خدمات می دهد، اظهار داشت: امیدواریم با همدلی و مساعدت بیش از پیش مسئولان استان مشکلات تنها درمانگاه عمومی و تخصصی شهرستان مرتفع شود.

صادقی با بیان اینکه درمانگاه خیریه دارالشفاء حضرت مهدی(عج) امید را در دل مردم شهرستان قرچک زنده نموده است، افزود: هر چه در توان مدیران شهرستان قرچک باشد برای پیشرفت و ارتقاء این مجموعه تلاش مضاعف می کند.

لازم به ذکر است، درمانگاه خیریه دارالشفاء حضرت مهدی (عج) شهرستان قرچک تنها مرکزی است که دارای مرکز نگهداری بچه های معلول و بخشهای دیالیز با ۲۸ تخت، فیزیوتراپی، مرکز تخصصی قلب، واحد اهدای خون و … می باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*