۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 808
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۹
  • 197 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار شهریار در جمع پرسنل فرمانداری تلاش و روحیه ی ایثارگری در سرلوحه ی کارها قرار گیرد

شهریار- رامین نیوز: فرماندار شهرستان شهریار در محل نمازخانه فرمانداری جهت تبریک سال نو با پرسنل مجموعه فرمانداری دیدار کرد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- هادی زاده با تاکید بر همدلی و هماهنگی گفت: باید کارها با صفا، صمیمیت، تلاش و روحیه ایثارگری بیشتری در سال جدید دنبال شود. همچنین وی با اشاره به پیام […]

شهریار- رامین نیوز: فرماندار شهرستان شهریار در محل نمازخانه فرمانداری جهت تبریک سال نو با پرسنل مجموعه فرمانداری دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- هادی زاده با تاکید بر همدلی و هماهنگی گفت: باید کارها با صفا، صمیمیت، تلاش و روحیه ایثارگری بیشتری در سال جدید دنبال شود.

همچنین وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری تصریح کرد: در بحث اقتصاد و فرهنگ در سال ۹۲ کارهایی صورت پذیرفت اما کامل نبود، باید با تشکیل کمیته های تخصصی در بحث فرهنگ و اقتصاد منویات رهبر معظم انقلاب تحقق پذیرد.

فرماندار با تأکید بر پیام نوروزی ریاست محترم جمهور گفت: باید کینه ها و کدورت ها را کنار گذاشت و در جهت اجرایی شدن پیام مقام عظمای ولایت از هیچ تلاشی مضایقه نکرد که قطعا مورد توجه خداوند و حضرت فاطمه(س) قرار میگیرد.

پیرامون سیاست های اقتصاد مقاومتی در بحث هایی همچون پتروشیمی ، معادن ، سنگ و فلزات و خودرو باید به شکلی کار کرد تا دنیا به ما احساس نیاز کند.

در پایان هادی زاده افزود: در سال ۹۲ کارهای خوب و قابل توجهی با عنایت خداوند و به لطف همه مسئولین شهرستان و معاونین انجام گردید که در خور تقدیر و تشکر است و امید است که این جریان در سال جدید نیز با روحیه جهادی بیشتر پیگیری گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*