۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 1547
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۷
  • 202 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار فیروزکوهکارگران قهرمانان عرصه تولید و کار کشور هستند

فیروزکوه – رامین نیوز: فرماندار شهرستان فیروزکوه در آیین نکوداشت روز جهانی کارگر در شهرک صنعتی دشت ناصر اظهار کرد: کارگران قهرمانان عرصه تولید و کار کشور هستند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ابوالقاسم مهری گفت: کارگران پیشتازان عرصه تولید هستند که نباید اجازه دهند مقوله کار در غربت بماند و به آن کم توجهی […]

فیروزکوه – رامین نیوز: فرماندار شهرستان فیروزکوه در آیین نکوداشت روز جهانی کارگر در شهرک صنعتی دشت ناصر اظهار کرد: کارگران قهرمانان عرصه تولید و کار کشور هستند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ابوالقاسم مهری گفت: کارگران پیشتازان عرصه تولید هستند که نباید اجازه دهند مقوله کار در غربت بماند و به آن کم توجهی شود.

وی افزود: نظام مقدس اسلامی با نامگذاری روزی در تاریخ فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی خود به نام روز کارگر، به این قشر عزیز ارج نهاده و ارزش قائل شده است.

مهری اظهار داشت: کارگران پیشقراولان عرصه تولید هستند که نباید اجازه دهند مقوله کار در غربت بماند و به آن کم توجهی شود.

وی با اشاره به تحریم ها و فشارهای اقتصادی روز افزون دشمنان، گفت: امروز کارگران و کارفرمایان باید همچون دوران دفاع مقدس میدان رقابت را در اختیار بگیرند و توطئه های شوم دشمنان را به خودشان بازگردانند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه با تاکید بر لزوم تقویت کیفیت تولیدات داخلی، یادآور شد: در این میان کارفرمایان نقش هماهنگی و پشتیبانی دارند و نباید کیفیت به نحوی باشد که انرژی و توان کارفرمایان در این مسیر تلف شود.

وی همچنین خواستار توجه به اخلاق اسلامی در کنار انجام فعالیت اقتصادی شد و اضافه کرد: در دوران طلایی کار و تلاش دولت تدبیر و امید آحاد جامعه باید با عزم ملی و مدیریت جهادی تلاش کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه در خاتمه از برنامه ریزی برای جذب نیروهای بومی و محلی در کارخانجات شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*