۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1463
  • ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۳
  • 99 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار فیروزکوه اهتمام مسئولان تبدیل شعار سال به شعور باشد

فیروزکوه- رامین نیوز: فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: تبدیل شعار سال به شعور با عزم ملی و مدیریت جهادی همه مسئولان ممکن می شود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ابوالقاسم مهری در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه در سال ۹۳ در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر، از همراهی آحاد مردم در آغاز اجرای مرحله دوم […]

فیروزکوه- رامین نیوز: فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: تبدیل شعار سال به شعور با عزم ملی و مدیریت جهادی همه مسئولان ممکن می شود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ابوالقاسم مهری در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه در سال ۹۳ در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر، از همراهی آحاد مردم در آغاز اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها تقدیر کرد و آن را حاکی از اعتماد عمومی به قانون و کارگزاران نظام اسلامی توصیف کرد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در پیام نوروزی، از مسئولان ادارات و نهادها خواست تا در سال جدید ملاقات های مردمی را بیشتر برگزار کرده و نتایج آن را به فرمانداری اطلاع رسانی کنند.

مهری با تاکید بر لزوم برنامه محوری دستگاه ها، تصریح کرد: مسئولان باید با کنار گذاشتن هر گونه ملاحظات، حقوق حقّه شهروندان را از نهادها و سازمان های استانی دریافت کنند.

وی همچنین با تقدیر از دستگاه هایی که به تخصیص اعتبارات استانی اقدام کرده اند، ابراز امیدواری کرد؛ سایر نهادها نیز در کوتاهترین فرصت به انجام این مهم همت گماشته و به دریافت بودجه از بخش ها و گروه های مختلف پنجگانه استانداری اقدام کنند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه ادامه داد: در سال ۹۳ اطلاعات تمامی اراضی واگذار شده سطح شهرستان احصاء می شود تا با شفافیت کامل اراضی را به سرمایه گذاران دارای اهلیت واگذار کنیم.

وی با تقدیر از نهادهای دست اندرکار انجام واگذاری ۴۰۰ هکتار از اراضی ملی در فاز دوم توسعه شهرک صنعتی ˈعلیدرهˈ تصریح کرد: در سال جدید ایجاد شهرک کشاورزی به وسعت ۲ هزار هکتار برای گسیل سرمایه گذاران بخش کشاورزی به سوی آن در دستور کار است.

نمانیده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه در خاتمه از جدیت و تلاش دستگاه ها در ایام نوروز در جهت رفاه حال و آسایش مسافران، گردشگران و زائران تقدیر و تشکر کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*