۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 2437
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸
  • 247 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار فیروزکوه دهیاران عملکرد قانونی و به دور از انحراف داشته باشند

فیروزکوه – رامین نیوز: نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه با اشاره به لزوم فراهم شدن اعتبارات، منابع و امکانات برای تحقق اهداف دولت در مناطق روستایی، گفت: عملکرد قانونی و به دور از هر گونه انحراف دهیاران در این راستا می تواند راهگشا باشد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ابوالقاسم مهری در جلسه ای […]

فیروزکوه – رامین نیوز: نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه با اشاره به لزوم فراهم شدن اعتبارات، منابع و امکانات برای تحقق اهداف دولت در مناطق روستایی، گفت: عملکرد قانونی و به دور از هر گونه انحراف دهیاران در این راستا می تواند راهگشا باشد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ابوالقاسم مهری در جلسه ای با حضور دهیاران شهرستان فیروزکوه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر برگزار شد، اظهار کرد: بار اصلی اجرای سیاست های دولت خدمتگزار در مناطق روستایی بر عهده دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها است.

وی با تاکید بر اهمیت مقوله آموزش و برخورداری دهیاران از آموزش های لازم در انجام امور اجرایی، گفت: با توجه به کوتاه بودن فصل کاری در فیروزکوه و مواجهه با سرمای زودرس زمستانه، باید از وقت و زمان موجود به نحو شایسته و بهینه استفاده شود.

این مسئول همچنین بر لزوم برخورداری از نگاه جامع الاطراف از سوی دهیاران تاکید و بیان کرد: گاهاً نگاه های قومی، بومی، محلی و فامیلی به مسائل از سوی برخی افراد مشاهده می شود؛ اما باید با کنار گذاشتن ملاحظات در چارچوب ضوابط و قانون حرکت کرد.

لزوم پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و گزارش به موقع تخلفات

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه همچنین خواستار دقت نظر ویژه دهیاران در بحث ساخت و سازهای غیرمجاز شد و خاطرنشان کرد: وظیفه دهیاران در این زمینه بسیار مهم و خطیر است.

وی با اشاره به تخصیص اعتبار ۱۸ میلیارد ریالی به دهیاری های شهرستان، ابراز امیدواری کرد؛ دهیاران با توجه به محل تخصیص این اعتبار (از محل جرایم راهنمایی و رانندگی)، منابع را صرف بهبود وضعیت عبور و مرور روستاها و بهسازی معابر کنند.

حسین الماسی مفیدی سرپرست اداره کل دفتر روستایی و شوراهای استانداری تهران میهمان ویژه این جلسه بود.

در ادامه این جلسه دهیاران به صورت جداگانه به بیان مسائل و مشکلات مبتلابه مناطق خود پرداختند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*