۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 3662
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۴
  • 151 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار فیروزکوه: دولت با تبعیت از ولایت در مسیر خدمتگزاری حرکت می کند

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: دولت با تبعیت محض از ولایت و با نگاه جمعی به سایر قوا در مسیر خدمتگزاری حرکت می کند. فیروزکوه-خبرنگار ابتکار آنلاین: ˈابوالقاسم مهریˈ روز یکشنبه در مراسم صبحگاه مشترک یگان های نظامی و انتظامی، مسؤولان، بسیجیان و کارکنان دولت در محل فرمانداری فیروزکوه اظهارکرد: هفته دولت فرصتی برای معرفی خدمات دولت […]

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: دولت با تبعیت محض از ولایت و با نگاه جمعی به سایر قوا در مسیر خدمتگزاری حرکت می کند.

فیروزکوه-خبرنگار ابتکار آنلاین: ˈابوالقاسم مهریˈ روز یکشنبه در مراسم صبحگاه مشترک یگان های نظامی و انتظامی، مسؤولان، بسیجیان و کارکنان دولت در محل فرمانداری فیروزکوه اظهارکرد: هفته دولت فرصتی برای معرفی خدمات دولت به مردم است.

وی گفت: توجه به منویات رهبری، ارتباط دائم با مردم در مسیر خدمتگزاری، عمل به قانون، توجه به امور به صورت جهادی و نگاه جمعی به سایر قوا به دور از خودکامگی و غرور، از جمله مشخصه های دولت یازدهم ˈتدبیر و امیدˈ است.

مهری خاطرنشان کرد: این دولت همچنین حمایت همه جانبه از شوراهای اسلامی شهرها و روستاها را در دستور کار خود قرار داده و با تبعیت محض از مقام معظم رهبری، در عرصه فعالیت های داخلی و سیاست بین المللی با تمام توان حرکت می کند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین ˈعبدالعلی استیریˈ امام جمعه شهرستان فیروزکوه افزود: شهادت شهیدان رجایی و باهنر از جمله خاطرات تلخ و شیرین دوران معاصر ایران اسلامی است.

وی گفت: تلخ از این جهت که نظام اسلامی از برکت وجودی این دو عزیز محروم شده و شیرین از این نظر که طریقه خدمت را به آحاد مردم و مسؤولان نشان دادند.

حجت الاسلام استیری تصریح کرد: شهدا بهترین الگوها برای جامعه هستند و وصایا، سیره و منش آنها در زندگی فردی، اجتماعی و خانوادگی اسوه حسنه ای برای نسل های جدید است.

وی یادآور شد: شهیدان با نثار جان شیرین و خون پاک خویش با آحاد مردم و مسؤولان اتمام حجت کردند و ثابت کردند که می شود هم دیندار بود و هم زندگی کرد.

امام جمعه شهرستان فیروزکوه تاکید کرد: اگر در هفته دولت نام و یاد شهدا بر زبان ها جاری می شود در حقیقت درس خدمتگزاری است که باید همواره آویزه گوشمان باشد.

گزارش ایرنا حاکی است؛ دیدار با فرماندار و امام جمعه، برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع صیانت از حقوق شهروندی، استقرار میز خدمت در فرمانداری (در طول هفته دولت) و برگزاری مسابقه کتابخوانی از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سایر برنامه های نخستین روز هفته دولت در شهرستان فیروزکوه است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*